Facebook Google+ Twitter

Marzec w warszawskim Teatrze Kamienica

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-09 12:35

Marzec dla Teatru Kamienica, to miesiąc szczególny, bowiem 24 marca Teatr będzie świętował trzecie urodziny. Z tej okazji oprócz spektakli, które będą wystawiane jednocześnie na dużej i małej scenie, widzowie będą mogli zwiedzać wystawy tematyczne, które będą prezentowane w przestrzeniach całego Teatru, aż do kwietnia.

 / Fot. plakatW marcu na Scenie Parter, będzie można obejrzeć spektakle” „Ptaszek” (z udziałem: Olgi Bończyk, Katarzyny Żak i Tomasza Bednarka), „Super Susan” (z udziałem Ewy Kasprzyk), „Piękne Pani i Panowie”, a także monodram w wykonaniu Justyny Sieńczyłło „Mój Dzikus”, oraz „Polska jest najśmieszniejsza” czyli recital Krzysztofa Daukszewicza.

 / Fot. .Na dużej scenie Oficyna, prezentować będziemy spektakl „Za rok o tej samej porze” z Olgą Bończyk i Piotrem Gąsowskim, „I tak Cię kocham” z Katarzyną Skrzynecką i wyjątkowo Emilianem Kamińskim, w roli Filipa. Będziemy prezentować także „Czarne serca” autorstwa Domana Nowakowskiego, spektakl ukazujący historię Warszawy oraz historię stołecznego klubu piłkarskiego Polonia.
Także w marcu będzie można zobaczyć romantyczną historię człowieka wyklętego, rzekomego grzesznika, tak naprawdę poszukującego prawdziwej
miłości, czyli „Testament cnotliwego rozpustnika” z Katarzyną Cichopek i Przemysławem Cypriańskim.

Gościnnie, na scenie Teatru Kamienica w marcu wystąpią także
Aleksiej Igudesman i Hyung-ki Joo, dwaj muzycy klasyczni, uznani przez świat ze swoje unikatowe i pełne humoru występy, które łączą ze sobą
komedię, klasyczną muzykę oraz pop-kulturę.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.