Facebook Google+ Twitter

Marzycielska Poczta: wysyłamy listy do chorych dzieci

Marzycielska Poczta to nowa, nietypowa akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek z życzeniami do chorych dzieci. Wystartowaliśmy kilka dni temu, a już dziesiątki osób zadeklarowały chęć wysłania takich karteczek.

Logo akcji. / Fot. Tomek ChmielZasady akcji są bardzo proste. My znajdujemy chore dzieci, która bardzo chcą dostawać takie kartki i zamieszczamy ich profile na stronie, a Wy możecie do nich pisać. Tym artykułem nie chcę jednak powielać informacji ze strony Marzycielskiej Poczty - tym artykułem chcę przede wszystkim podzielić się moją skromną wizją tej akcji oraz poprosić Was o jej wsparcie.

Bardzo mi zależy, aby ta inicjatywa była autentyczna oraz żywa. Chciałbym, aby na stronie znalazły się profile dzieci, które z powodu swojej ciężkiej choroby są trochę osamotnione i potrzebują ludzkiej uwagi. Chciałbym, aby to były dzieci, którym listy od ludzi z całej Polski sprawiłyby prawdziwą frajdę i okazały się wsparciem. Tak właśnie jest teraz i tak powinno być w przyszłości, gdy do akcji dołączą kolejne dzieci.

Liczę na to, że dzięki akcji nawiążą się liczne relacje pomiędzy osobami piszącymi listy, dziećmi które je otrzymują oraz ich rodzicami. Utrzymywanie takich relacji jest już możliwe poprzez naszą stronę: rodzicie dzieci są bowiem zaproszeni do dyskusji.

Na pewno co jakiś czas będę się starał barwnie zaprezentować efekty Marzycielskiej Poczty: przytaczając ciekawe historie związane z otrzymanymi listami czy informując ile dzieciaki łącznie otrzymały kartek.

Możecie pomócWbrew pozorom, znalezienie dzieci, które pasowałyby do profilu tej inicjatywy, nie jest takie proste. Razem z kochaną Weroniką Mazurkiewicz - która organizuje tę akcję ze mną - bardzo długo szukaliśmy dzieci, które mogłyby na prawdę skorzystać na Marzycielskiej Poczcie.

Jeśli popieracie nasze ideały i też uważacie, że chore dzieci mogą skorzystać na tej akcji, to proszę - napiszcie do nich w wolnej chwili albo zaproponujcie to znajomym.

W dobie dzisiejszej komercji, pragnę na koniec dodać, że nasza akcja jest całkowicie dobroczynna i nie stoi za nią żadna organizacja czy firma.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A ja polecam :-):
link
oraz
link

Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inicjatywa godna poparcia. 5* za wrażliwość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.