Facebook Google+ Twitter

Marzysz o studiowaniu dziennikarstwa we Wrocławiu?

Przyjdź na targi edukacyjne i dni otwarte i sprawdź, co oferuje ci wrocławska uczelnia!

W najbliższą środę, czwartek i piątek we wrocławskiej Hali Ludowej, podczas targów edukacyjnych Tared 2009, swoją ofertę zaprezentuje m.in. Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Na stoisku Wydziału Filologicznego zdobędziesz informacje na temat programu studiów, wykładanych przedmiotów, poznasz opinię o kierunku od osób, które już go studiują. Na targi wejdziesz w godzinach 9.30-17, a ostatniego dnia do 16.

To nie wszystko


Instytut Dziennikarstwa organizuje też dni otwarte. 22 marca, w dziennikarskiej siedzibie przy ulicy Jolit-Curie 15 (Instytut Informatyki, zaraz za Mostem Grunwaldzkim) o godzinie 11, w Sali Kameralnej Zachodniej będziesz mógł zapytać o wszystko, czego jeszcze nie wiesz na temat rekrutacji na ten najbardziej oblegany kierunek wrocławskiej uczelni, a co więcej - zobaczysz, gdzie odbywają się zajęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ha:D Faktycznie:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajna informacja, ale można by dodać, że chodzi o Uniwersytet Wrocławski. W tekście nie pada nazwa tej uczelni (dopiero w tagach jest skrót nazwy), w sumie można się tego domyśleć, ale nie wiem czy to dla wszystkich takie oczywiste... :) Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.