Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13948 miejsce

Maselniczki

Przedmioty wykonane z ceramiki od zawsze budziły zachwyt swoim wdziękiem, a elegancki kształt i wysokiej jakości wykonanie sprawiały, że nadal pasują one idealnie do każdego niemal wnętrza.

butter dishes/maselniczka / Fot. zdjęcie pochodzi z serwisu vena-pottery.co.ukWiększość z nich króluje po dziś dzień w kuchni niejednej zaradnej pani domu, dbającej o wyjątkową estetykę podawanych przez siebie dań. Przedmiotem, który cieszy się szczególnym uznaniem obok ceramicznych zestawów stołowych czy półmisków są także maselniczki, w Anglii znane jako butter dishes.

Maselniczki to praktyczne a zarazem niezwykle użyteczne przedmioty, które stanowią gwarancję udanego posiłku w gronie bliskich nam osób. Są one wykonane z trwałego i zarazem łatwego do utrzymania w czystości materiału, jakim jest ceramika. Okazują się również nieocenionym elementem zarówno klasycznej kuchni, jak i stylowej jadalni.

Oferowane przez polskiego producenta maselniczki wyróżnia spośród pozostałych estetyka wykonania oraz oryginalne wzornictwo. Razem z innymi produktami mogą one stanowić ciekawy zestaw, na który goście będą spoglądać zazdrosnym okiem. Ze względu na różnorodność wzorów oraz kolorów, produkty te z pewnością zadowolą każde gusta. Oprócz oryginalnego wzornictwa, butter dishes „made in Poland” wyróżnia także sposób wykonania. Na każdym etapie produkcji wykonawcy dbają o najdrobniejsze szczegóły, które później decydują o wyborze podczas zakupu. Maselniczki posiadają odpowiednie wymiary co oznacza, że bez problemu zmieści się w nich kostka ulubionego masła czy osełki. Każdy produkt wykonany jest z najlepszej jakości ceramiki, którą maluje się ręcznie oraz wykończa na wysoki połysk. Dzięki takiemu wykonaniu maselniczki są bardziej trwałe i nie tłuczą się szybko. Zadbano także o to, by umieszczone wewnątrz masło nie przemieszczało się np. podczas jego przenoszenia. Zapobiega temu wgłębienie w podstawie, które zapobiega także przesuwaniu się pokrywki. Każda maselniczka posiada także uchwyt, który umożliwia wygodniejsze korzystanie z produktu.

Maselniczki to przykład ponadczasowej wytworności dnia codziennego. Wykonane z prawdziwą pieczołowitością idealnie komponują się z innymi przedmiotami oraz stanowią nietuzinkową dekorację stołu. Warto dodać, że butter dishes są eksportowane do wielu państw na świecie, m. in. Wielkiej Brytanii.

Butter Dishes

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.