Facebook Google+ Twitter

Masłowska znowu w PiS-ie?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-18 18:41

Posłanka Mirosława Masłowska jest bliska powrotu do partii i klubu Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka, która po wyborach europejskich zapowiedziała, że odejdzie z PiS-u i klubu, zmieniła zdanie po wczorajszej rozmowie z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim i szefem klubu Przemysławem Gosiewskim.

Masłowska zastrzega jednak, że ostateczną decyzję podejmie w przyszłym tygodniu, po spotkaniu z przewodniczącym zarządu PiS Joachimem Brudzińskim i z prezesem partii.

To właśnie przez Brudzińskiego Masłowska zawiesiła członkowstwo w partii. Jej zdaniem, zbyt wiele decyzji podejmował on jednoosobowo, często przy tym twierdząc, że są to decyzje Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi między innymi o umieszczenie posłanki na piątym miejscu listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Taka miała być wola prezesa partii, jednak Masłowska dowiedziała się, iż wcale tak nie było. O wielu z tych spraw Kaczyński miał w ogóle nie wiedzieć.

Tymczasem Joachim Brudziński nie ma sobie nic do zarzucenia. Jak powiedział, jest już umówiony z prezesem PiS, ale nie ma wrażenia, żeby Jarosław Kaczyński był na niego zły.

Mirosława Masłowska otrzymała od przewodniczącego klubu PiS Przemysława Gosiewskiego obietnicę, że partia przyśpieszy prace nad projektami ustaw, na kórych jej zależy. Chodzi między innymi o projekt dotyczący wprowadzenia kas fiskalnych w prywatnych gabinetach lekarskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.