Facebook Google+ Twitter

Mastema powraca za sprawą Hinola [#10Pytań]

Jack Hinol Ramzey człowiek który potrafił wybić nie jedną gwiazdę która nawet nie marzyła o sławie powraca.Tym razem Fenomenem ma okazać się Eryk , który tak naprawdę wszystkim znany jest jako Erni Mastema, któremu poświęcę ten artykuł

 / Fot. The Presja Galeria PrywatnaW końcu udało mi się doprosić Mastemę by powiedział kilka słów na temat najbliższych planów na przyszłość , nie było to łatwe , bo zachęcić tego człowieka do wypowiedzi jest bardzo ciężko , jak sam twierdzi " Muzyka sama się wybroni , nie trzeba dużo o niej gadać" . Zapraszam więc na krótki wywiad.

1.Wiesz pewnie o co zapytam, mianowicie Czemu akurat z Hinolem ? I jak się to ma do twojej nie komercyjności ?
Powiedz mi Krzyśku lubisz pieniądze ? każdy lubi , wszystko kosztuje , produkcja albumu to nie są niskie koszty biorąc pod uwagę studio , mastering i samą włożoną w to pracę i ciężki czas , nie komercyjność to nie jest tak że ja muszę do tej pasji ciągle dokładać dlatego pojawił się z pomocą Hinol , który od początku uwierzył że przygotowując album w studiu z prawdziwego zdarzenia może wyciągnąć duży potencjał z tego co tworzę. poza tym przyjaźnimy się a jak wiemy ma on możliwości to dlaczego miałby nie pomóc koledze :)
2.Była The presja , która nie zarejestrowała żadnego numeru oprócz paru koncertów które zagrała, Resident Hell z tobą zrobiło album który czeka na wydawce jeden singiel Better Place w internecie , bardzo fajny kawałek , co będzie tym razem ?

A co ma być tym razem ? , teraz stawiam na solową karierę bez żadnych cudów na kiju , po prostu Erni Mastema i po prostu Rock and roll , co mam ci więcej powiedzieć pisze teksty , działam ,chodź premiery Mastemy nie jestem w stanie określić to na pewno będzie to coś dopieszczonego na 200 % , dobrze wiesz że Hinol nie lubi półśrodków
3.Będzie Album , coś możesz nam zdradzić ?
Tak mamy takie plany :D , co mogę zdradzić będzie to album pod nazwą "King is Rock" , planuje na niego 10 numerów , które bedą inne niż wszystkie , takiego Mastemy jeszcze nikt nie słyszał to mogę obiecać , przez ten czas kiedy nic nowego nie publikowałem skupiłem się bardzo na tym żeby zrobić progress co do muzyki i mam nadzieję że King is rock to pokaże
4. Jesteś artystą który lubi zamięszać w stylach czy tym razem też tak będzie
Tak lubie się bawić muzyką , lubię się bawić stylami jak już nie raz powtarzałem muzyka jest zbyt piękna żeby zamykać się w jednym gatunku , płyta będzie utrzymana w klimacie rock-a ale stylistycznie pewnie odbije od genezy i znajdą się na płycie akcenty blusowe jak i zapożyczone z innych stylów ,wszystkiego nie chce zdradzać
5.Jesteś artystą propagandowym masz swój tłok myślenia czy tym razem na płycie znajdziemy również treści nawiązujące do religijności i polityki ?
Pier**l politykę i podziały liczy się muzyka , ta płyta ma być inna niż wszystkie , nie będzie gadania o religii i polityce nie chce żeby mnie tylko z tym kojarzyli , chce robić dobrą muzykę dla wszystkich ,nie można w kółko robić tego samego,
były płyty gdzie wyrażałem siebie od strony politycznej i religijnej teraz chce wyrazić siebie od strony czysto artystycznej[/i
6.Nie będzie na płycie klimatu religijnego , czyżby Mastema się nawrócił ?
[i]Wkurzają mnie takie pytania , nie mam na co się nawracać bo mam swój jedyny słuszny światopogląd, wierzę w siebie ,
w rodzinę którą chce budować oraz moją kobietę że damy rade , nie potrzebuje do tego żadnego stwórcy i nigdy nie potrzebowałem , po prostu wyraziłem swój pogląd na ten temat na poprzednich projektach więc dlaczego mam odgrzewać kotleta i nawijać znowu o tym samym ? , Jakbym miał tak robić to równie dobrze bym mógł skopiować poprzednie projekty i wrzucić je jeszcze raz .

7. Dobrze nie unoś się tak :) , Co z Resident Hell ?
Powiem tka Resident Hell nie był zespołem tylko był projektem , tam muzycy zmieniają się cały czas , jeśli kiedykolwiek Resident Hell będzie chciało ponownie zaprosić mnie do współpracy to z miłą chęciom coś z nimi stworze ;)

Jak wiesz 2 pytania zostały zadane przez czytelników mojego bloga którego z przyczyn materialnych musiałem zawiesić i zacząć pisać na łamach wiadomości 24 , odpowiesz na nie ?
Jeśli będę umiał to dlaczego by nie ?! :)

1.Erni , ulubione płyty z poprzedniego roku które mógłbyś polecić?
Ohoohoho :D , było ich kilka , na pewno mogę polecić Pyrior - Portal , płyta instrumentalna która bardzo mi wpadłą do gustu , Borracho - Atacama też na pewno mogę polecić , a jeśli chodzi o Polskie produkcje to bardzo fajna w metalowym klimacie płyta Zenka z zespołu Kanabos "Płachta na byka "
2.Erni , co z koncertami są jakieś plany ? :)
Na chwile obecną nic nie planujemy wielkiego , chce skupić się na płycie , na pewno w maju zagram charytatywnie we Wrocławiu dla wspaniałych dzieciaków gdzie serdecznie zapraszam :)

To na tyle z dzisiejszego Artykułu #10Pytań poniżej prezentuje utwór Mastemy wraz z Resident Hell , Dziękuje i pozdrawiam :)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Erni


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.