Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6755 miejsce

Master Truck 2011 już po raz siódmy

Tysiące osób wybrało się na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi, by zobaczyć wyjątkowe pojazdy, jakie zjechały tam z całej Europy na VII zlot Master Truck 2011.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Aby dostać się na teren zlotu trzeba było odstać w gigantycznym, czterokilometrowym korku ponad półtorej godziny.Fot. Krystian Jamróz
Aby dostać się na teren zlotu trzeba było odstać w gigantycznym, czterokilometrowym korku ponad półtorej godziny.
Fot. Krystian Jamróz

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

gragaK
  • gragaK
  • 19.07.2011 11:11

Każda fotorelacja przemyślana i wykonana starannie, dlatego staram się nie ominąć żadnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oleska
  • Oleska
  • 18.07.2011 15:13

Ja dotarłam na miejsce w piątek, po jakichś 350 km jazdy. Rozbiliśmy namiot, parkingo-polenamiotowe było praktycznie puste. W sobotę zaraz po otwarciu kas, czyli nieco po 10, spokojnie i praktycznie bez kolejki weszliśmy do środka. Ale to, co spotkało tych dojezdnych później, było rzeczywiście tragedią. Ciągły napływ ludzi, jedna droga dojazdowa, długaśny korek, gigantyczne kolejki do kas, stanie na tym palącym słońcu... Szczerze współczułam. Na szczęście ci, którzy już mieli opaski, mogli spokojnie wchodzić bocznym wejściem, nie stojąc i czekając. Generalnie ciężarówki piękne, atmosfera, choć ciężka do zniesienia przez gigantyczny upał, bardzo przyjemna, warto! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super fotoreportaż, gwiazdki. Pozdrawiam i materiał ślę na facebooka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mario
  • mario
  • 18.07.2011 11:01

byłem w niedziele i rzeczywiście był problem z dotarciem ,myślę że miejsce było oki ale dojazd do lotniska nie jest przystosowany do takich imprez a"i mogło być ze trzy kasy więcej ,myślę że organizator miał to gdzieś bo chyba nie jest wielkim problemem dostawić trzy bramki trzeba tylko chcieć . myślę że organizator wyciągnie wnioski na przyszłość........oby.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MLODY
  • MLODY
  • 18.07.2011 08:58

AUTA SWIETNE MAJA LUDZIE POMYSL I FATAZJE SUPER ATMOSFERA ALE TAK JAK KOLEDZY PISZA W SOBOTE I NIEDZIELE TRAGEDIA ZBY TAM DOTRZEC W PIATEK BYLO SPOKOJNIE I BEZ KOLEJEK ALE WIDOK AUT I DZWIEK SILNIKOW TYCH V8 WYNAGRADZA WSZYSTKO POZDRAWIAM

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne zdjęcia, a ten truck co jest na Głównej mijał mnie jak wracałam z Żużlu, około 21:20 na ul: Kasztanowej. Jeszcze tak się spojrzałam, mówię co to za choinka... :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
alf1970
  • alf1970
  • 18.07.2011 06:25

Byliśmy z rodzinką w niedzielę na Master Truck-totalna porażka organizacyjna !!!!hymm zero organizacji ale autka śliczne .

Komentarz został ukrytyrozwiń
A...
  • A...
  • 18.07.2011 05:32

To prawda co napisał Krystian.Miałam okazję tam być w sobotę.Jednak ten dojazd i stanie w kolejce widok ciężarówek mi wynagrodził ;D Warto było jechać mimo tych niedogodności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fletor
  • Fletor
  • 18.07.2011 00:12

Widz ty chyba jestes jakis slepy. opowiadasz brednie. chyba twoj stary jest organizatore ze tak gadasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
trucker
  • trucker
  • 17.07.2011 23:37

@widz - może byłeś na zlocie traktorów? bo na zlocie ciezarowek bylo jak Krystian pisze, totalna porazka organizacyjna, to ostatni raz jak wybralem sie na ta impreze