Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20652 miejsce

MasterChef: Basia Ritz nikogo nie oszukała

Na stronie firmy cateringowej Basi na Facebooku, pojawił się kolejny wpis, w którym zwyciężczyni programu MasterChef odpiera zarzuty.

Strona internetowa firmy cateringowej Basi Ritz / Fot. Print ScreenO Basi Ritz wciąż głośno. Medialny szum wokół zwyciężczyni MasterChef zatacza coraz szersze kręgi. W komentarzach zaczęły pojawiać się nawet sugestie, że ta sprawa to jedynie celowe posunięcie marketingowe, nic innego, jak darmowa reklama.

Basia Ritz robi natomiast wszystko, by udowodnić swą niewinność.

Na stronie firmy cateringowej Basi, na Facebooku, pojawił się kolejny wpis: "Zachęcam do przeczytania wszystkich, którzy obrażają mnie, zarzucając mi oszustwo", a pod nim materiał "Basia Ritz nikogo nie oszukała", pochodzący ze strony masterchef.tvn.pl.

W najistotniejszym fragmencie tego wyjaśnienia czytamy: "Sprawa jest prostsza niż się wydaje. Basia Ritz nigdy nie pracowała, ani nawet nie odbywała stażu w żadnej restauracji. Nigdy także nie czerpała korzyści majątkowych z gotowania. Zanim dowiedziała się o castingach do programu MasterChef, faktycznie postanowiła założyć własną, jednoosobową firmę cateringową oraz stronę internetową, za pośrednictwem której miała zdobywać kontrahentów. Do czasu castingów nikt jednak nie złożył u niej żadnego zamówienia, dzięki czemu Basia mogła wziąć udział w programie. Sam fakt prowadzenia strony internetowej, czy bloga kulinarnego, nie czyni z nikogo profesjonalnego kucharza. Zapewniamy wszystkich, że do naruszenia regulaminu nie doszło, a Basia zasłużenie otrzymała tytuł pierwszego MasterChefa w Polsce!"

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dokładnie to samo zauważyłam. Nie uważam, że posiadanie strony internetowej czyni z amatora profesjonalistę, jestem w stanie podzielić również pogląd, że posiadacz takowej strony (firmy) może nie potrafić ugotować nawet jajka, ale pod warunkiem, że posiada wykwalifikowanych pracowników. W tym przypadku jest jednak inaczej, jest to firma jednoosobowa-"postanowiła założyć własną, jednoosobową firmę cateringową oraz stronę internetową, za pośrednictwem której miała zdobywać kontrahentów"

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.11.2012 10:08

Basia pisze: "owszem, chciałam zawodowo zająć się gotowaniem, ale nie zdążyłam tego zrobić, na co mam dowody! poza tym samo posiadanie strony internetowej nie czynie ze mnie profesjonalisty."

...że tylko posiada stronę internetową, nic więcej, nic poza tym. Żadnej firmy cateringowej, żadnych klientów, żadnego gotowania.

Za to stacja idzie już o krok dalej: "faktycznie postanowiła założyć własną, jednoosobową firmę cateringową oraz stronę internetową, za pośrednictwem której miała zdobywać kontrahentów. Do czasu castingów nikt jednak nie złożył u niej żadnego zamówienia, dzięki czemu Basia mogła wziąć udział w programie."

Lipa, lipa na resorach ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.