Facebook Google+ Twitter

Masz pomysł na firmę? Nie czekaj!

Jeśli marzysz o założeniu własnej firmy i samozatrudnieniu, a powstrzymuje Cię jedynie brak funduszy - ta propozycja jest dla Ciebie. Właśnie ruszył projekt ''Warszawa stolicą Ambitnego Biznesu ''.

Wielka Brytania. Polski sklep w Bedford. / Fot. PAP/Elżbieta WalendaProjekt realizowany jest wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Warunki jakie musi spełniać uczestnik projektu to zamieszkiwanie w Warszawie z zamiarem stałego pobytu, wiek powyżej 18 roku życia, nieprowadzenie działalności gospodarczej w okresie roku od przystąpienia do projektu i posiadanie statusu osoby długotrwale bezrobotnej, zatrudnionej, nieaktywnej zawodowo bądź uczącej się.

Wśród kandydatów zostanie wyłoniona grupa 240 uczestników, która weźmie udział w szkoleniach. W ostatnim etapie pozostanie 60 zwycięzców, którzy za najlepszy biznesplan otrzymają 40 tys. złotych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dodatkowo uczestnicy otrzymają wsparcie pomostowe w wysokości 1100 zł. Kwota ta będzie wypłacana przez okres 6 miesięcy.

Termin składania kwestionariuszy mija 31 lipca 2009 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu: stolicabiznesu.warszawa.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.