Facebook Google+ Twitter

Masz szansę na zdobycie pierwszego miejsca w rankingu, sprawdź!

Wszelkiego rodzaju rankingi wzbudzają wiele emocji. Okazuje się, że od lat i ja uczestniczę w swoistym wyścigu szczurów o kolejny puchar. Okazuje się, że nadal mam szansę na zdobycie nagrody tygodnia.

 / Fot. Zrzut ekranuZapewne wszyscy aktywniejsi autorzy serwisu Dziennikarstwa Obywatelskiego Wiadomości24 otrzymują od czasu do czasu wiadomość od redakcji. Czytają w niej, że mają szansę na zdobycie nagrody tygodnia. I ja takową wiadomość otrzymałem, choć naiwnie myślałem, że redakcja i wydawca jakiś czas temu zrezygnował z nagradzania kogokolwiek i czymkolwiek.

Do końca tygodnia zostało niewiele czasu, ale nadal może się dużo zmienić. Niewielkim wysiłkiem możesz poprawić wyniki swoich materiałów, osiągnąć pierwsze miejsce i zdobyć złoty puchar. A pod koniec maila Sprawdź, czy masz szansę na zdobycie nagrody tygodnia. Uff. A ja naiwnie myślałem, że to dawno nie obowiązuje. Bodajże w styczniu, w tym roku a może w minionym, tak dokładnie nie pamiętam, zmieniono zasady "gry" w serwisie. Zamiast tabliczek awansu dziennikarskiego nadawanych "ręcznie" pojawiły się piórka. Zrezygnowano z wcześniejszych cotygodniowych wyróżnień najlepszych tekstów (co z pewnością mobilizowało autorów) i wymyślono zadania-konkursy. Co tydzień można było - pisząc lub fotografując na określony temat - wygrać 50 złotych polskich nowych. Dużo to i mało. Ale zabawa zapowiadała się przednia. Piszemy, pstrykamy, publikujemy i wygrywamy lub nie. Nie przyglądałem się temu zjawisku zbyt starannie, ale wydaje mi się, że to umarło śmiercią naturalną, lub głodową, jak kto woli.

W wiadomości od redakcji poradzono "Co zrobić, żeby Twój materiał dotarł do większej liczby odbiorców? Kilka porad" oraz przypomniano Zasady przyznawania nagrody tygodnia. A wszystko po to, bym był bardziej aktywnym uczestnikiem tego wyścigu szczurów. I dlatego apeluję do Wszystkich Czytelników. Wchodźcie na moje teksty i galerie, a następnie punktujcie, komentujcie i polecajcie innym. Jeszcze mam szansę na złoty puchar (oczywiście wirtualny) oraz nagrodę tygodnia (zobaczymy czy tez wirtualną). Nie omieszkam Państwu tego donieść.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby zrozumieć przyczyny zmian i skutków ich wprowadzenia potrzebny jest dialog w wyłożonymi kartami na stół. A takowego nigdzie nie zauważyłem. Natomiast zauważyłem więcej tekstów autorstwa "Redakcja Wiadomości24". Widać to szczególnie przeglądając górne teksty na stronie głównej. Wnioski można samemu wyciągnąć:
1. dotychczasowi "przepisywacze" odeszli z serwisu
2. redaktorzy zamiast tworzyć swoje info wolą kopiować i wklejać
3. redakcja dotrzymuje słowa, i promuje (podbijając wagę) tylko niektóre teksty, obok swoich oczywiście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysłodawca się przeliczył.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krysiu, ale żeby kręcić interes na reklamach, musi wirować W24, a wyniki odsłon, czyli odwiedzin portalu mówią same za siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę, że ma tu zastosowanie powiedzenie: "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze".
Ktoś chce zarabiać na reklamach, nie wkładając zbyt dużo w prowadzenie portalu.
Pan Tomasz Kowalski zajmował się portalem, gdyż była to jego pasja. W redakcji pracowało wiele osób. Byliśmy "zaopiekowani" i dopieszczeni.
Wprowadzając zmiany (reformę), wymyślono, że interes sam będzie się kręcił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, coś mi się wydaje, iż pierwsi zarządzający W24 (jestem tutaj zaledwie od 11-06-2011 roku) wierzyli, że rządzący pozwolą na taką swawolę, jaką jest DO...

Tutaj chyba jest pies pogrzebany, a może się mylę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, to se nie wrati. ;))) Teraz nie ma dialogu autora z redakcją. Nie ma dyskusji między autorami i redakcją. To były kostruktywne sprzeczki. Pamiętam jak na czacie dyskutowałam z redakcją i... natchnęło mnie do 2 tekstów. Po rozmowie z Pawłem także. A prawie cała dyskusja z Tomkiem była przedmiotem mojego arta. Działo się tu działo, A teraz NIC. Tylko newsy przepisane . Z kilku zagranicznych portali mogę przepisać na polski, tylko czy to jest dziennikarstwo? czy to jest twórczość? kopiowanie mnie nie interesuje, a na twórczość tu miejsca nie ma.
Macie rację. Właściciel sam morduje ten portal w zwolnionym tempie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tym sposobem powyższe tekst w rankingu komentarzy za miniony tydzień w dziale Moje Trzy Grosze zajął zaszczytne trzecie miejsce. Dziękuję komentatorom bardzo serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko się zmienia Pani Małgorzato. W czasie i przestrzeni. W24 też. Chociaż..., czy każda zmiana musi być na lepsze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest aż tak duży kontrast/ przepaść pomiędzy tym, co było a tym, co jest?

Pani Dorota napisała w swoim komentarzu: "umarło". Skoro ukazują się publikacje to chyba lepszym określeniem jest "stan agonalny"? Chociaż jako "nowa" na tym portalu tego, o czym Państwo piszecie za bardzo nie czuję.

Panie Marku, mało to ludzi przywrócili lekarze do życia... Może jakaś reanimacja?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.