Facebook Google+ Twitter

Masz szansę na zdobycie pierwszego miejsca w rankingu, sprawdź!

Wszelkiego rodzaju rankingi wzbudzają wiele emocji. Okazuje się, że od lat i ja uczestniczę w swoistym wyścigu szczurów o kolejny puchar. Okazuje się, że nadal mam szansę na zdobycie nagrody tygodnia.

 / Fot. Zrzut ekranuZapewne wszyscy aktywniejsi autorzy serwisu Dziennikarstwa Obywatelskiego Wiadomości24 otrzymują od czasu do czasu wiadomość od redakcji. Czytają w niej, że mają szansę na zdobycie nagrody tygodnia. I ja takową wiadomość otrzymałem, choć naiwnie myślałem, że redakcja i wydawca jakiś czas temu zrezygnował z nagradzania kogokolwiek i czymkolwiek.

Do końca tygodnia zostało niewiele czasu, ale nadal może się dużo zmienić. Niewielkim wysiłkiem możesz poprawić wyniki swoich materiałów, osiągnąć pierwsze miejsce i zdobyć złoty puchar. A pod koniec maila Sprawdź, czy masz szansę na zdobycie nagrody tygodnia. Uff. A ja naiwnie myślałem, że to dawno nie obowiązuje. Bodajże w styczniu, w tym roku a może w minionym, tak dokładnie nie pamiętam, zmieniono zasady "gry" w serwisie. Zamiast tabliczek awansu dziennikarskiego nadawanych "ręcznie" pojawiły się piórka. Zrezygnowano z wcześniejszych cotygodniowych wyróżnień najlepszych tekstów (co z pewnością mobilizowało autorów) i wymyślono zadania-konkursy. Co tydzień można było - pisząc lub fotografując na określony temat - wygrać 50 złotych polskich nowych. Dużo to i mało. Ale zabawa zapowiadała się przednia. Piszemy, pstrykamy, publikujemy i wygrywamy lub nie. Nie przyglądałem się temu zjawisku zbyt starannie, ale wydaje mi się, że to umarło śmiercią naturalną, lub głodową, jak kto woli.

W wiadomości od redakcji poradzono "Co zrobić, żeby Twój materiał dotarł do większej liczby odbiorców? Kilka porad" oraz przypomniano Zasady przyznawania nagrody tygodnia. A wszystko po to, bym był bardziej aktywnym uczestnikiem tego wyścigu szczurów. I dlatego apeluję do Wszystkich Czytelników. Wchodźcie na moje teksty i galerie, a następnie punktujcie, komentujcie i polecajcie innym. Jeszcze mam szansę na złoty puchar (oczywiście wirtualny) oraz nagrodę tygodnia (zobaczymy czy tez wirtualną). Nie omieszkam Państwu tego donieść.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby zrozumieć przyczyny zmian i skutków ich wprowadzenia potrzebny jest dialog w wyłożonymi kartami na stół. A takowego nigdzie nie zauważyłem. Natomiast zauważyłem więcej tekstów autorstwa "Redakcja Wiadomości24". Widać to szczególnie przeglądając górne teksty na stronie głównej. Wnioski można samemu wyciągnąć:
1. dotychczasowi "przepisywacze" odeszli z serwisu
2. redaktorzy zamiast tworzyć swoje info wolą kopiować i wklejać
3. redakcja dotrzymuje słowa, i promuje (podbijając wagę) tylko niektóre teksty, obok swoich oczywiście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysłodawca się przeliczył.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krysiu, ale żeby kręcić interes na reklamach, musi wirować W24, a wyniki odsłon, czyli odwiedzin portalu mówią same za siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę, że ma tu zastosowanie powiedzenie: "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze".
Ktoś chce zarabiać na reklamach, nie wkładając zbyt dużo w prowadzenie portalu.
Pan Tomasz Kowalski zajmował się portalem, gdyż była to jego pasja. W redakcji pracowało wiele osób. Byliśmy "zaopiekowani" i dopieszczeni.
Wprowadzając zmiany (reformę), wymyślono, że interes sam będzie się kręcił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, coś mi się wydaje, iż pierwsi zarządzający W24 (jestem tutaj zaledwie od 11-06-2011 roku) wierzyli, że rządzący pozwolą na taką swawolę, jaką jest DO...

Tutaj chyba jest pies pogrzebany, a może się mylę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, to se nie wrati. ;))) Teraz nie ma dialogu autora z redakcją. Nie ma dyskusji między autorami i redakcją. To były kostruktywne sprzeczki. Pamiętam jak na czacie dyskutowałam z redakcją i... natchnęło mnie do 2 tekstów. Po rozmowie z Pawłem także. A prawie cała dyskusja z Tomkiem była przedmiotem mojego arta. Działo się tu działo, A teraz NIC. Tylko newsy przepisane . Z kilku zagranicznych portali mogę przepisać na polski, tylko czy to jest dziennikarstwo? czy to jest twórczość? kopiowanie mnie nie interesuje, a na twórczość tu miejsca nie ma.
Macie rację. Właściciel sam morduje ten portal w zwolnionym tempie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tym sposobem powyższe tekst w rankingu komentarzy za miniony tydzień w dziale Moje Trzy Grosze zajął zaszczytne trzecie miejsce. Dziękuję komentatorom bardzo serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystko się zmienia Pani Małgorzato. W czasie i przestrzeni. W24 też. Chociaż..., czy każda zmiana musi być na lepsze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest aż tak duży kontrast/ przepaść pomiędzy tym, co było a tym, co jest?

Pani Dorota napisała w swoim komentarzu: "umarło". Skoro ukazują się publikacje to chyba lepszym określeniem jest "stan agonalny"? Chociaż jako "nowa" na tym portalu tego, o czym Państwo piszecie za bardzo nie czuję.

Panie Marku, mało to ludzi przywrócili lekarze do życia... Może jakaś reanimacja?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.