Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25615 miejsce

Masz Windows 8? Chcesz wrócić do Google? Nic prostszego!

Korzystasz na co dzień z usług Google? Gigant z Mountain View pokaże jak przywrócić Twoje ulubione usługi do życia na Windows w dość humorystycznym tutorialu...

Sonda

Jak oceniasz Windows 8?

Używasz Google? Zobacz jak bezboleśnie z niego korzystać na Windows 8. / Fot. Google/YouTubeWindows 8 zadebiutował na rynku. Niektórzy przyjęli ten fakt z entuzjazmem. Nie brakuje jednak głosów, że to, co pokazał Microsoft to zbyt duża rewolucja, wskazana wyłącznie na tablety. Najnowszy Windows możemy poznać po kafelkowym interfejsie, który ku udręce niektórych, startuje zaraz po uruchomieniu komputera. Oczywiście nadal mamy dostęp do standardowego pulpitu, ale każdego dnia musimy spoglądać na kafelki, które część osób wolałaby widzieć w innym miejscu, niż w swoim komputerze. Nowy produkt może jednak liczyć na świetną, bo wartą aż od 1,5 do 1,8 mld dolarów wg. szacunków Forbes, reklamę. Google tutaj również ma coś do pokazania.

W Windows 8 domyślną przeglądarką jest oczywiście Internet Explorer, a wyszukiwarką Bing. Nie wszystkim ten układ odpowiada. Dla osób, które na co dzień korzystają z usług Google i przeglądarki Google Chrome, gigant z Mountain View przygotował ciekawy tutorial oraz specjalną witrynę internetową getyourgoogleback.com...

Czytaj dalej o specjalnej akcji Google!-->


-> Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja tam poczekam na pierwszego lub drugiego service packa zanim pomyślę o kolejnym uruchomieniu tego czegoś na swoim komputerze (albo do windowsa 9 bo ósemka z nowymi "lepszymi" funkcjonalnościami zapowiada się na drugą Vistę czy inny windows ME).
Raz, że nie da się wyłączyć tych kafelków jednym kliknięciem w prosty sposób - choć utrudniają pracę, kafelki są mi obojętne (podobnie się czułem jak miałem styczność z windowsem w języku arabskim czy innym podobnym ze szlaczkami. Na tablecie z dotykowym ekranem się za to fajnie prezentują) - ot narzędzie jak narzędzie (ale przystosować rodziców do obsługi tego czegoś... zdecydowanie zostaje win XP oraz 7)

Poza tym znając życie system jest jeszcze dziurawy i zaraz do win8 się przyczepi komisja europejska czy coś podobnego, że w windowsie faworyzują IE oraz binga i dodadzą jakiś ekran wyboru przeglądarki oraz tradycyjne menu start.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.