Facebook Google+ Twitter

"Matematyka miłości"

W ramach cyklu "Integracyjne spotkania ze sztuką" na spektakl "Matematyka miłości", argentyńskiej pisarki Ester Vilar, zaprasza 21 kwietnia warszawski teatr Studio Buffo.

Screen ze strony spektaklu. / Fot. screen ze strony spektakluBędzie to specjalne spotkanie ze sztuką, gdyż widzowie z różnym stopniem niepełnosprawności i osoby im towarzyszące, mają okazję kupić bilety w przystępnej cenie. Zorganizowanie spektaklu z myślą o niepełnosprawnych było możliwe, gdyż teatr dysponuje 10 miejscami dla osób na wózkach oraz dodatkowo 12 miejscami dla osób, które z wózka mogą przesiąść się na fotel teatralny (wymagane jest szerokie przejście między rzędami i takie teatr posiada).

"Matematyka miłości" to spektakl muzyczno- teatralny, reżyserowany przez Alicję Albrecht, w którym główną rolę gra Małgorzata Zajączkowska. Sztuka opowiada przejmującą historię o odkrywaniu kolejnych masek, które człowiek w ciągu swego życia nieustannie przybiera. Sporo tu prawdy o życiu, kobietach, o bezbronności ludzi w obliczu prawdziwej miłości.

Spektakl przygotowano z wykorzystaniem efektów multimedialnych, m.in. pokazu filmowego. Atrakcją spektaklu jest muzyka Astora Piazzolli w wykonaniu zespołu Machina de Tango, do której tango argentyńskie tańczy Piotr Woźniak.

Cena biletu dla osób niepełnosprawnych oraz towarzyszących im opiekunów - 30 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brawo. Musimy promować takie wydarzenia.
Dziewczyny podziwiam Was.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.