Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33341 miejsce

Matka i siostra Waldemara Pawlaka miały wypadek

Jak informuje serwis informacyjny tvn24.pl, matka i siostra wicepremiera Waldemara Pawlaka miały wypadek samochodowy pod Gostyninem (woj.mazowieckie). Na szczęście nikomu nic szczególnie groźnego się nie stało.

Waldemar Pawlak - zdjęcie ilustracyjne. / Fot. AKPA Wypadek wydarzył się we wtorek w miejscowości Rogożewek pod Gostyninem, na drodze krajowej nr 60. - Do wypadku doszło, gdy prowadzony przez siostrę wicepremiera samochód Audi uderzył w tył Volkswagena Golfa - czytamy w serwisie informacyjnym tvn24.pl.

Obrażenia doznały trzy osoby, które trafiły do szpitala. Matka Waldemara Pawlaka została w szpitalu na dalszej obserwacji. Pozostałe osoby po udzieleniu pierwszej pomocy zostały zwolnione do domu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Tylko dla Pana Wojciecha najlepiej jest komentować!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojciechu, proponuje Panu zapoznanie się z Polskim prawem kto może ukarać sprawcę wypadku, a nie zarzucać komuś niewłaściwe postępowanie. W rozumieniu prawa, sprawca wypadku w Polskim prawie odpowiada przed sądem, mandat i punkty karne nakłada policja tylko i wyłącznie w kolizjach drogowych gdzie nie ma ofiar. Pozdrawiam Piotr Andrzejak

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.03.2009 17:33

Jednych to znaczy jaka jest ewentualna grupa docelowa? i dale uważam że minus był należny również za całkowity brak chęci poszerzenia przeklejanej informacji.
pozdrawiam
hub_lan

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie! Jednych ta informacja interesuje, a innych nie. Powoływałem się na serwis informacyjny tvn24.pl.

Pozdrawiam, Piotr Panfil

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.03.2009 16:05

ps: rozumiem że za spowodowanie wypadku siostra ministra została przykładnie ukarana mandatem i punktami karnymi - tej jedynej istotnej informacji autor już nie podaje co skłania do przypuszczeń iż kara nie została nałożona.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.03.2009 16:02

- za nagłaśnianie spraw nieistotnych i odwracanie uwagi od ważnych

I co z tego że ktoś tam miał wypadek takich wypadków jest dziennie kilkadziesiąt a to że to był ktoś z rodziny jakiegoś chwilowego ministra nie jest żadnym uzasadnieniem do publikowania na ten temat arta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.