Facebook Google+ Twitter

Matka Jacksona wychowa jego dzieci

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-06-26 17:24

Rodzina zmarłego artysty zajmie sie wychowaniem trójki jego dzieci. Michael Joseph Jackson Junior i Paris Michael Katherine Jackson urodzili się podczas małżeństwa Jacksona z Debbie Rowe. Prince'a Michaela Jacksona II urodziła artyście matka zastępcza.

 / Fot. PAPZdaniem prawnika rodziny Jacksonów, najprawdopodobniej matka zmarłego artysty zajmie się wychowanie jego dzieci. "One żyły z ojcem i swoją babcią przez ostatnie sześć miesięcy i to babcia najprawdopodobniej zajmie się ich wychowaniem" - mówił prawnik rodziny Jacksonów


Michael Joseph Jackson Junior (12 lat) i Paris Michael Katherine Jackson (11), urodzili się podczas drugiego małżeństwa Jacksona z Debbie Rowe. Australijka rozwiodła się z Jacksonem w 1999 roku, ale też straciła prawa rodzicielskie na rzecz piosenkarza po długiej sądowej batalii. Siedmioletniego Prince'a Michaela Jacksona II, urodziła artyście matka zastępcza, której dane nigdy nie zostały ujawnione, i któranie spotkała Jacksona. Po urodzeniu najmłodszego dziecka gwiazdor wywołał w 2002 r. oburzenie widzów, gdy huśtał niemowlęciem na dużej wysokości, stojąc na hotelowym balkonie w Berlinie naprzeciw tłumów fanów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.