Facebook Google+ Twitter

Matka Madzi próbowała popełnić samobójstwo?

Matka Madzi przebywa w katowickim szpitalu, prawdopodobnie po próbie samobójczej.

 / Fot. PolskapresseMatka Katarzyny W. zawiadomiła straż miejską, że córka połknęła tabletki i potrzebuje pomocy. Wkrótce została znaleziona przez strażników miejskich w katowickim parku Kościuszki.

Jak podał serwis RMF24.pl, nie wiadomo w jakim stanie jest kobieta. Nie są też znane inne okoliczności zdarzenia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

stefcia
  • stefcia
  • 07.04.2012 15:28

A ty lidka chodzisz sobie z jadzią i wypisujecie komunistyczne pierdoły dla dobra TVN(przecież to wasza komusza spuścizna).

Komentarz został ukrytyrozwiń
lidka
  • lidka
  • 07.04.2012 14:03

panie janie tak to juz chodzi kaczynski takze jest ciezko chory dla otoczenia staje sie niebezpieczny w przypadku ze to jest choroba nakazliwa a chodzi sobie spokojnie pomiedzy ludzi.nikt nie ma serca zeby wydac nakaz izolowania go i przymusowego leczenia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 07.04.2012 13:07

@ Jadwiga Kowalczyk Jeżeli Katarzyna W. jest tak bardzo chorą osobą,to dlaczego są ludzie,którzy nie mają dla niej ani odrobiny serca m.innymi i pani i to będąc kobietą Czy pani miała w ogóle dzieci?

Komentarz został ukrytyrozwiń
AAA
  • AAA
  • 07.04.2012 12:03

Jadziu napisz jak byłaś j-23 w spódnicy-dla dobra PRL-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

DOŚĆ TEGO!
Z tej psychopatycznej facetki zrobiono juz celebrytkę, widniejącą na zdjęciach z najsłynniejszymi kobietami w Polsce. Od pierwszej chwili wodzi za nos prokuraturę, "wielkiego" Rutkowskiego,a przede wszystkim zwykłych, serdecznych ludzi, którzy z całym zaangazowaniem szukali jej "porwanego" dziecka".
To jest psychopatka, z której prasa robi piewszoplanową postać kraju.
BASTA!!!!!!
Apeluję do Redakcji o NIE ZAMIESZCZANIE materiałów na ten temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 07.04.2012 09:25

oto jaki mozna odstawić teatr... ale trzeba mieć i talent i troche polotu!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 07.04.2012 08:46

szkoda, że tylko próbowała bo zaczynam mieć jej dość tak jak smoleńska

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 06.04.2012 23:37

@f Tutaj jej "dowalają" komentatorzy. Ale ,jakie pytania i w jaki sposób zadawali jej w tym sądzie? Co tam jej psychicznie zrobili,że chciała się zabić? Po czymś takim,to już nikt nie byłby w normalnym stanie psychicznym. Wykończyli tą dziewczynę wszyscy razem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 06.04.2012 20:29

I co ? nie odratowali jej ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 06.04.2012 20:27

No i co komuchy z TVN jesteście zadowoleni ? To wasze parszywe dziennikarstwo,dajcie ludziom żyć,a sprawiedliwość zostawcie sądom.