Facebook Google+ Twitter

Matka Madzi zniknęła! Rutkowski: Nie będę jej szukał!

Zniknęła Katarzyna Waśniewska, podejrzana o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej córki Madzi. Miała być dzisiaj poddana badaniu wariografem.

Sonda

Dlaczego matka Madzi uciekła?

 / Fot. Dziennik ZachodniO zniknięciu poinformował detektyw Krzysztof Rutkowski, który pomagał rodzinie od czasu poszukiwań zmarłego dziecka. Katarzyna W. zniknęła dziś, 4 kwietnia, pomiędzy godz. 5 a 9 rano z mieszkania w Łodzi. Choć wcześniej wyrażała chęć badaniu wariografem do którego miało dojść właśnie dzisiaj, nie pojawiła się na nim. Zabrała swoje rzeczy i zniknęła.

Rutkowski przewiduje, że miała się czego obawiać podczas badania. Ekipa Rutkowskiego przeprowadziła bowiem swoje badanie na podstawie... wywiadu telewizyjnego. "Wspólnie z naszym ekspertem przeprowadziliśmy analizę głosowo-behawioralną. Wygląda na to, że miała coś do ukrycia" - powiedział detektyw. Badanie próbne zostało przeprowadzone, żeby rozwiać wątpliwości.

Jak mówił Rutkowski, "w miejscu zamieszkania są buty mężczyzny, ktoś jej pomagał w zniknięciu". Bartłomiej Waśniewski, mąż uciekinierki jest zaskoczony zniknięciem, gdy się obudził już jej nie było. Zgłosił już sprawę zniknięcia na policję. Katarzyna zostawiła dwa listy. Na razie nie wiadomo jaka jest ich treść.

Rutkowski zapowiedział, że nie zamierza szukać Katarzyny Waśniewskiej. "Nie będę jej szukał. Nie jestem od szukania" - stwierdził w TVN24. "Nie widzę podstaw do pomocy. Jeśli ktoś rezygnuje z miejsca, jeśli się nie poddaje badaniu wariografem, nie będę dalej wchodził w tę kwestię" - stwierdził.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

gucio
 • gucio
 • 04.04.2012 21:14

za smiers madzi odpowiada rutkowski macierewicz rydzyk tusk kaczynski .sodoma i gomora

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 04.04.2012 15:14

na pewno skryła sie przed mediami a nie uciekła bo wymiar sprawiedliwości nie dałby sie tak okpić.. a badanie wariografem ... cos jest na rzeczy i jest tajemnica katarzyny ze boi sie tego badania jak ognia..a najgorzej wyszedł na tym rutkowski bo moze zostać frajerem a ma sie za takiego mądrale...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do niepoważnej Anetki. Bartek był badany wariografem. Na pewno był pytany, czy zabił dziecko. A może Bartek nie jest ojcem dziecka?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 04.04.2012 14:32

Ubabrani są wszyscy ...Rutkowski , Waśniewscy i ......media .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to jest sprawa zabójstwa dziecka czy promocja Rutkowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie..... Ludzie..... Czy wy naprawdę się tak nudzicie?
Cała Polska żyje g.... sprawą.

Powinni ich do kamieniołomów wysłać a nie do telewizji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
4506
 • 4506
 • 04.04.2012 13:38

Cyrk na kółkach. A za te i poprzednie akcje zapłacą podatnicy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 04.04.2012 13:29

Nie chciała się nigdy poddać temu badaniu i z pewnością nigdy nie powiedziała całej prawdy i nigdy jej nie powie. Za dużo poza tym ta sprawa była nagłaśniana przez media. Po takim badaniu,znowu cała Polska krzyczałaby,że kłamie,że pewnie to ona zabiła. A jeżeli nie ona,tylko właśnie,może ktoś,kogo kryje. Tak czy owak sprawa ta stała się spektaklem ogólnokrajowym. Pozostała tylko ucieczka od tego wszystkiego. Np. księdza w Spowiedzi Św. obowiązuje zachowanie tajemnicy tej spowiedzi. Ktoś zrzuca z siebie brzemię grzechu o ile rzeczywiście wyraża żal. Co innego powiedzieć taką straszną prawdę śledczym. To dwa różne sposoby wyjawienia jej. Aby prawdę powiedzieć musiałaby tej osobie zaufać,że nie zrobi się z tego użytku przeciwko niej lub innej bliskiej jej osobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezależnie od tego, co się okaże, czy śmierć dziecka była przypadkowa, czy wręcz inaczej - myślę, że ta sytuacja pokazała coś innego.
Tragedia jednostki jest medialna.
Jest to temat do dyskusji. Czy empatia społeczna z jednej strony, a ciekawość, jarmarczność, "festiwalowość" śmierci i tragedii z drugiej to wystarczający powód nieomal zatkania kanałów informacyjnych dużego kraju jedną informacją?...

Komentarz został ukrytyrozwiń
anetka
 • anetka
 • 04.04.2012 13:05

Bartek pozbył się świadka!

Katarzyna W. zaginęła i nigdy się nie odnajdzie.
Katarzyna W. została zabita albo wywieziona z kraju.
Pozbyto się Katarzyny W. ponieważ to nie ona zabiła swoje dziecko.
Została zmanipulowana przez Bartka, który najprawdopodobniej wykorzystał emocjonalne przywiązanie kobiety i kazał jej się przyznać do morderstwa, by chronić siebie.

Czemu Katarzyna W. nie chciała poddać się badaniu wariografem? Przecież przyznała się do nieumyślnego zabójstwa dziecka, więc czemu bała się wariografu? Bała się, ponieważ kogoś kryje. Kogoś kto zabił dziecko i najprawdopodobniej tą osobą jest Bartek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.