Facebook Google+ Twitter

Matka Nataschy Kampusch modli się za porwaną Madeleine

Jak podaje niemiecki dziennik "Bild", sprawą zaginięcia czteroletniej Angielki Madeleine McCann zainteresowała się matka porwanej przed dziewięciu laty Nataschy Kampusch z Wiednia, Brigitta Sirny.

W specjalnym liście do rodziców zaginionej dziewczynki złożyła im wyrazy współczucia, pisząc, że wie co to znaczy "żyć między nadzieją a strachem" i zna niemoc, jaka ogarnia rodzica w podobnej sytuacji. Sirny zadaje w liście retoryczne pytanie dlaczego dochodzi do uprowadzeń bezbronnych dzieci i kto jest za to odpowiedzialny.

Powołuje się też na przypadek swej córki Nataschy, która mimo tego, że ponad osiem lat spędziła w zamknięciu, żyje i jest mądrą młodą kobietą, dając tym samym nadzieję rodzinie McCann na optymistyczne zakończenie sprawy. W ostatnich słowach listu Brigitta Sirny zapewnia o swojej modlitwie: "Modlę się za Waszą córkę Madeleine, modlę się za Was".

Madeleine McCann zaginęła 3 maja tego roku na południowym wybrzeżu Portugalii, gdzie wraz z rodzicami spędzała wakacje. Do tej pory jej nie odnaleziono.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No i co na ten temat sądzicie? PB

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.