Facebook Google+ Twitter

Matka zamordowała kilkutygodniowe dziecko

33-letnia Beata F. usłyszała wczoraj zarzut zabójstwa swojej córeczki. – Kobieta przyznała się do winy – mówi Piotr Romaniuk, szef prokuratury w Pruszkowie, która prowadzi śledztwo w sprawie śmierci miesięcznej Oliwii.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Athame.JPGDwie godziny zajęło funkcjonariuszom pruszkowskiej policji spisywanie zeznań o zabójstwie, którego dokonała matka kilkutygodniowej córki w Józefowie pod Ożarowem Mazowieckim. Według policjantów matka zachowywała się spokojnie, ale nie okazała skruchy - informuje Życie Warszawy.

W momencie popełnienia zbrodni kobieta była w mieszkaniu tylko z córeczką. W pewnym momencie Beata F. chwyciła za nóż i zadała nim trzy ciosy w klatkę piersiową córki. Tłumaczyła się tym, że nie dawała sobie już rady jako młoda matka. - Nie mogłam sobie poradzić z tym, że córka płacze, że ma kolki, że wymaga tyle opieki - opowiadała śledczym kobieta. Po zadaniu ran dziecko jeszcze przez chwilę żyło. - Płakało, więc przykryłam je poduszką - mówiła Beata F. Później wezwała policję.

Kolejną przesłuchiwaną osobą w sprawie ma być mąż Beaty F. - Paweł. - Mamy nadzieję, że uda się to zrobić jeszcze w tym tygodniu. Poczekamy, aż mężczyzna będzie w stanie rozmawiać, bo jest w szoku - mówi jeden ze śledczych. Jeszcze wczoraj prokuratura skierowała do sądu wniosek o aresztowanie kobiety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Koszmar.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.