Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

62372 miejsce

Matka znęca się nad dzieckiem. Pomoż Szymonowi

Pomóżmy ojcu uratować 5-letniego chłopca z rąk nieobliczalnej matki - apeluje jedna z autorek W24.


Wiele ludzi mówi ze to jest kłótnia rozwodzących się rodziców, lecz dlaczego mamy odwracać głowę słysząc ten płacz. Nie staje po żadnej ze stron ale wyłącznie po stronie chłopca. W naszych czasach i w kraju rozwoju znęcanie się nad dziećmi powinno być nie dopuszczalne. Apeluje do wszystkich pomóżmy Szymonowi, może jego mama się obudzi i zobaczy jaka krzywdę wyrządza swojemu dziecku.
Polecam tez obejrzenie programu TVP Celownik
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/oblezony-bar-mleczny-17022011/3908734
lub
http://wyborcza.pl/1,75248,9221607,Internauci_apeluja__Ratujcie_Szymona.html
albo
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_199511106733253

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (55):

Sortuj komentarze:

monisi_sisi
  • monisi_sisi
  • 15.03.2011 19:59

nasze prawo jest chore bo staje bez względu na okoliczności zawsze po stronie matki.
jak mogła prokuratura zignorować nagrania gdzie slychac jak dziecko wyje, jest bite i błaga matke zeby przesała je bić "bo znów poleci krew"?!!! a jeśli jest wątpliwość co do autentyczności nagrania, to jeden marny biegły jest w stanie to sprawdzić. chore!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa bogdanow
  • ewa bogdanow
  • 15.03.2011 12:44

takiej mamusi to tylko wsadzić kołka w dupe niech ja rozsadzi i mordą wyjdzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Skrytobójca
  • Skrytobójca
  • 15.03.2011 07:01

Allah adbar !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zabujca
  • Zabujca
  • 15.03.2011 06:41

Powiem krótko to coś c osie zowie matką bym zajebał gołymi ręcyma jeśli sąd nie może nic z tym zrobićja to zrobie choćby miąła mnie zaaresztować milicja czy inne cwele ;P .Ja bym kurwo pojeszał z tobąkrótko morda rozjebana i zęby na podłodze jebaćpały i wymiar sprawiedliwości kurwy nic nie roboią!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kika
  • kika
  • 14.03.2011 22:16

Ta sprawa juz raz byla w prokuraturze i ja umozyli.Ja tez sluchalam tego i nie bylam w stanie do konca poczekac i wylaczylam, tam nawet slychac jak ona uderza tego maluszka,a on prosi zeby nie bija,ze zje tylko zeby mu krew nie leciala. Ja osobiscie jestem przeciwna przemocy wobec kogokolwiek,ale chyba bym kobiecie leb rozwalila,bo kara wiezienia w takiej sytuacji by mnie nie usytysfakcjonowala. Te nasze polskie prawo jest do du... jak tak moze byc. Ludzie maltretuja takie male aniolki,a wladze nic sobie z tego nie robia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
dominika.k
  • dominika.k
  • 14.03.2011 22:06

boże święty ! co za babsko. słuchać się tego nie da naprawdę. sadystka a nie człowiek.
biedne dziecko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna bogdanowska
  • anna bogdanowska
  • 12.03.2011 03:09

To pierdolona kurwa ludzie pomozmy temu aniolkowi a ta suka niech zdechnie***

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna bogdanowska
  • anna bogdanowska
  • 12.03.2011 03:01

co za k... poprostu nie wieze ze w polsce choduje sie takie suki pomozmy temu aniolkowi

Komentarz został ukrytyrozwiń
aneta więckowska
  • aneta więckowska
  • 11.03.2011 20:49

to co słychać na tym nagraniu aż żal za gardło sciska pan premier nam obiecywał że wejdą przepisy ścigajacych takich jak ta mamusia a tym czasem instytucje które powinny pomuóc tłumacza sie tym że to rozgrywka rozwodzących się ludzi przecież to jakoś paranoja ja nie byłm wstanie tego do końca wysłuchać zamknąć suke za kratki i pozbawić jak najszybciej praw rodzićielski do tego biednego dziecka

Komentarz został ukrytyrozwiń
jolka
  • jolka
  • 11.03.2011 20:17

ludzie nie udawajcie,że jesteście niemi i głusi,nie czekajcie na kolejną tragedię,przecież ta kobieta jest chora psychicznie i musi być zamknięta w szpitalu psychiatrycznym i to na zawsze,żeby nigdy więcej nie skrzywdziła żadnego dziecka!Ja bym te suki sterylizowała na żywca.Znęca się nad dzieckiem,bo wydaje jej się ,że ma władzę,a w rzeczywistości jest dnem,zerem i nie zasługuje na miano człowieka,bo zwierzęta są bardziej opiekuńcze wobec swoich dzieci!Ratujcie Szymonka,zabierzcie go od tego kata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!