Facebook Google+ Twitter

Matthew Herbert w Warszawie

Już 15 czerwca w odrestaurowanych Arkadach Kubickiego wystąpi mistrz elektroniki jazzowej Matthew Hertbert Big Band. Jedyny koncert w Polsce związany będzie z promocją ostatniego albumu artysty "There's Me and There's You"

Herbert to wirtuoz muzyki elektronicznej połączonej z klasycznym bigbandowym brzmieniem. Swój geniusz zawdzięcza umiejętności łączenia muzyki elektronicznej jak i klasycznej z najróżniejszymi dźwiękami, począwszy od odgłosu pralki skończywszy na młocie pneumatycznym.

Artysta związany z muzyką od dzieciństwa od kilku dobrych lat, bierze udział w wielu przedsięwzięciach muzycznych. Jest autorem muzyki do filmów oraz spektakli, współpracował z takimi artystami jak Bjork, Roisin Murphy czy R.E.M. Lubi zaskakiwać, ale i szokować, nie tylko warstwą muzyczną, ale także tekstową.

Zeszłoroczny występ na festiwalu Era Nowe Horyzonty został bardzo dobrze przyjęty,
co mam nadzieję również będzie mieć miejsce w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Drodzy Przyjaciele!

Proces prawnej rejestracji RadiaJAZZ.FM został zakończony. Z radością informujemy, że Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej "EuroJAZZ" czyli prawny właściciel RadiaJAZZ.FM posiada osobowość prawną: wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, REGON i numer NIP.
Wybrana przez nas forma prawna określa, że Fundacja "EuroJAZZ" jak i RadioJAZZ.FM są przedsięwzięciem społecznym, a więc naszym i naszych Słuchaczy.
FPMJ "EuroJAZZ" (chociaż jako fundacja ma prawnie taką możliwość) nie prowadzi i nie będzie prowadzić działalności gospodarczej. Środki finansowe na funkcjonowanie RadiaJAZZ.fm będą pochodzić wyłącznie ze zbiórek wśród Słuchaczy i darowizn lub subwencji od firm i osób prawnych.
Do tej pory ze środków własnych udało nam się wyposażyć studio w trzy komputery, cyfrowy stół mikserski, mikrofon i urządzenia peryferyjne. Do stałych kosztów należy miesięczne utrzymanie łącza internetowego, streamingu (czyli rozdzielenia w internecie sygnału ze studia), opłaty ZAIKS. Przed nami inwestycja w profesjonalny program emisyjny.
Liczymy na Was: bez Waszego udziału nasza inicjatywa nie ma szans rozwoju, a na dłuższą metę przetrwania. Każda złotówka jest dla nas cenna.
Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żebyście mogli być dumni ze swojego RadiaJAZZ.fm.

Istniejemy dla Was! I dzięki Wam.

Misją RadiaJAZZ.FM jest:

"Nadrzędną ideą powołania do życia RadiaJAZZ.FM jest stworzenie miejsca gdzie jeden z najwspanialszych gatunków muzyki będzie prezentowany w całej swej bogatej okazałości, we wszystkich barwach i odcieniach.

To miejsce gdzie dobór muzyki nie będzie wyznaczany wykresami ani badaniami marketingowymi, ale będzie tworzony przez ludzi oddanych jazzowi, mających pasję dzielenia się muzyką. W naszej stacji swoje miejsce znajdą nowości, najpiękniejsze standardy, a także najcenniejsze archiwalia polskiego i światowego jazzu. Penetrować będziemy wszystkie rodzaje jazzu: od mainstreamu po funk, od free po fusion, od klasyki po etno czy od dixielandu po awangardę.

RadioJAZZ.FM jest tworzone z myślą o całej rzeszy ludzi których oczekiwania wychodzą ponad przeciętną.
Obiecujemy, że będziemy z Wami słuchać jazzu szeroko otwartymi uszami."


Redakcja RadiaJAZZ.FM

Ola Nowosad, Jurek Szczerbakow, Darek Błahuta, Paweł Nowak, Joanna Brodnicka

Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej "EuroJAZZ"
ul. Wiktorska 88 m 22
02-582 Warszawa
KRS: 0000328132
NIP 5213526160
REGON 141825748
nr konta: 05 1020 1169 0000 8002 0138 6994

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.