Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11828 miejsce

Matthias Steiner kończy karierę sportową

Matthias Steiner niemiecki zawodnik w podnoszeniu ciężarów, ogłosił w ubiegły czwartek zakończenie kariery sportowej. Steiner jest złotym medalistą igrzysk olimpijskich w Pekinie, wicemistrzem świata i dwukrotnym medalistą mistrzostw Europy

Matthias Steiner złoty medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/86/Matthias_Steiner.jpg/400px-Matthias_Steiner.jpg / Fot. DacoucouMatthias Steiner to pierwszy zawodnik w historii Niemiec, który zdobył olimpijskie złoto w podnoszeniu ciężarów w kategorii powyżej 105 kg.
W 2007 w wypadku samochodowym zginęła jego pierwsza żona Susann. Śmierć ta była dla niego wielką tragedią. W 2010 ożenił się po raz drugi ze spikerką telewizyjną Inge Posmyk. Mieszka z nią w Heidelbergu i ma 2 synów. Felixa (lat 3) i Maxa (1 miesiąc).

Nie chce, aby nowo założona przez niego rodzina ucierpiała z powodu jego sportowej kariery i odczuła, że jest ciągle w drodze i nieustannie zmęczony.

Zamierza spędzać dużo czasu z rodziną i żeby nie zaniedbywać obowiązków rodzinnych kosztem kariery, planuje swoją przyszłość w branży rozrywkowej, biorąc udział w programie telewizyjnym Steiner gegen alle (Steiner przeciw wszystkim) w niemieckiej stacji telewizyjnej Südwestrundfunk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.