Facebook Google+ Twitter

Matura 2011. Deklarację maturalną możesz zmienić tylko do 7 lutego!

Tylko do 7 lutego można wprowadzać poprawki do wstępnych deklaracji maturalnych. Maturzysto, jeśli postanowiłeś zdawać inne przedmioty niż deklarowałeś we wrześniu lub chcesz zmienić poziom zdawanego egzaminu, możesz to zrobić jeszcze tylko dzisiaj.

 / Fot. Piotr Bernaś, PolskapressePo raz drugi maturzyści obowiązkowo zdawać będą egzamin maturalny z języka polskiego, języka obcego i matematyki na poziomie podstawowym.

Dodatkowo mogą jednak wybrać do 6 przedmiotów, na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, w zależności od tego, na jaki kierunek zamierzają startować. Warto pamiętać, że jeśli jako przedmioty dodatkowe maturzysta wybierze przedmioty zdawane też jako obowiązkowe, to musi do niech podejść na poziomie rozszerzonym.

W deklaracji wstępnej trzeba też podać temat prezentacji maturalnej z języka polskiego.

Jeśli maturzysta nie dokona zmian w złożonej 30 września deklaracji wstępnej, to będzie ona traktowana jako ostateczna. Po 7 lutego nanoszenie zmian w deklaracjach nie będzie już możliwe, ponieważ zostaną one przesłane do komisji egzaminacyjnej, która na ich podstawie określi zapotrzebowanie na konkretne arkusze egzaminacyjne.

Czytaj też:
Co maturzysta wiedzieć powinien
Matura z języka polskiego. Prezentacja w praktyce

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

was
  • was
  • 14.02.2011 23:44

cholera!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.