Facebook Google+ Twitter

Matura 2011. Matura z WOS-u, poziom podstawowy. Opinie uczniów

Dziś o godz. 11 zakończyła się matura z wiedzy o społeczeństwie na poziomie podstawowym. Jak poszło licealistom? Przeczytajcie opinie maturzystów, a już wkrótce opublikujemy arkusze i odpowiedzi!

Sonda

Czy dzisiejsza matura była trudna?

Maturzyści nie są zgodni: jedni twierdzą, że egzamin był prosty, inni, że dużo trudniejszy niż próbny. Wypracowania, podobnie jak na poziomie rozszerzonym, wymagały konkretnej wiedzy. Pytania zamknięte sprawdzały ogólną wiedzę z wiedzy o społeczeństwie i nie zaskoczyły licealistów.

Wróć do materiału: Wszystko o dzisiejszej maturze z WOS-u- Matura była całkiem prosta, dobrze mi poszło - mówi zadowolony Szymon Budyń z klasy 3 a bis. Jego wypowiedź uzupełnia Tomasz Laskowski: - Najtrudniejsze było ostatnie zadanie, które wymagało największej wiedzy.

Jakie zagadnienia pojawiły się na maturze z WOS-u na poziomie rozszerzonym? Sprawdź!- Najtrudniejsze były dla mnie pytania z prawa. Kiepsko mi też poszła tabelka z traktatem lizbońskim... - mówi zaniepokojona Magda. Zgadza się z nią Marta: - Poszło mi średnio. Pytania były niestety bardzo precyzyjne.

Karolina Hadryan jest natomiast zadowolona z egzaminu. - Wypracowanie było dużo prostsze, niż pierwsza część. Na pewno matura próbna była łatwiejsza od dzisiejszej...

Licealiści twierdzą, że tematy wypracowań wymagały konkretnej wiedzy. Zgadzasz się z nimi? Przeczytaj wszystkie wypowiedzi i dodaj swoją opinię!A jak poszło Rafałowi Bareji, z którym nasza reporterka rozmawiała przed egzaminem? - Jestem rozczarowany. Nie było tego, co przewidywałem...

Zobacz arkusz matury z WOS-u. Poziom rozszerzonyZobacz arkusz matury z WOS-u. Poziom podstawowyZobacz także:Matura 2011. Jak licealiści czuli się przed egzaminem?Jak poradzić sobie ze stresem na egzaminie?A już jutro matura z biologii! Jak skutecznie przygotować się do egzaminu z biologii?Pisemny polski za Tobą, ustny przed Tobą. Przeczytaj wszystko o prezentacji maturalnejCzytaj także:

Pisałeś maturę z języka angielskiego? Zobacz arkusze i odpowiedzi
Matura z matematyki. Zadania poziomu podstawowego
Czy matematyka na poziomie rozszerzonym była trudna?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.