Facebook Google+ Twitter

Matura 2011 z angielskiego. Po egzaminie na poziomie rozszerzonym

O godzinie 17.15 skończyła się matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Jakie zagadnienia pojawiły się na egzaminie? Jakie są wrażenia i opinie maturzystów? Szczegóły w W24.

Sonda

Po maturze z angielskiego:

 / Fot. PAPEgzamin na poziomie rozszerzonym powszechnie uważany jest za bardzo trudny. Wymaga większego zasobu słów, swobodnego operowania związkami frazeologicznymi, pisania bardziej złożonych wypowiedzi.

Patryk i Tomek z VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie przed egzaminem nie byli zestresowani. - Chodzimy do klasy językowej, jesteśmy więc dobrej myśli - mówili. O wynik spokojna była także Ola z klasy humanistycznej. - Tak długo uczyłam się do matury, że żadnych niespodzianek się nie spodziewam - powiedziała w rozmowie z naszą reporterką, Katarzyną Węsierską.

Arkusz, język angielski, poziom podstawowyJuż przed egzaminem maturzyści mieli określone preferencje tematyczne. Marta z klasy z programem dotyczącym stosunków międzynarodowych w rozmowie z Katarzyną Węsierską powiedziała, że oczekiwałaby na egzaminie rozprawki lub opowiadania. - Na pewno nie napiszę recenzji, jeśliby była - zarzekała się Marta.

Rozmówcy Katarzyny Węsierskiej zgodnie stwierdzali, że największe obawy budzi w nich słuchanie nagrań: czy lektor będzie mówił wyraźnie, czy odpowiednie będzie nagłośnienie.

Matura 201. Egzamin z języka angielskiego. Zadania i opinie maturzystówArkusz z angielskiego. TranskrypcjaTu znajdziesz wszystkie informacje o maturze z angielskiego
Zobacz co było na angielskim! Mamy tematyNapisałeś maturę z matematyki? Znasz wyniki? Ale tylko u nas zobaczysz rozwiązania krok po kroku!Prezentacja z polskiego przed Tobą? No to przeczytaj koniecznie!W poniedziałek, 9 maja matura z WoS. Zrób sobie powtórkęCzytaj też:
Serwis maturalny Naszego Miasta
Serwis maturalny Na tablicy

Zobacz arkusz maturalny z języka polskiego. Poziom podstawowyMatura 2011. Maturzyści napisali egzamin z języka polskiego. Co sądzą licealiści o dzisiejszej maturze?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

rysiek
  • rysiek
  • 06.05.2011 15:31

ja juz po 1 czesci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.