Facebook Google+ Twitter

Matura próbna 2012 z Operonem. Mamy odpowiedzi z języków obcych

W czwartek uczniowie pisali próbną maturę z języków obcych. Do wyboru był angielski, niemiecki i rosyjski lub francuski. Egzamin w zakresie podstawowym trwał 120 minut. Na poziomie rozszerzonym: część I - 150 min, część II - 180 minut. Zobaczcie odpowiedzi z języków obcych.

 / Fot. PolskapresseNa egzaminie z języka angielskiego jedną z form pisemnych był list do kolegi z Anglii, w którym należało opisać swoje wakacje. List miał za zadanie sprawdzić znajomość słownictwa dotyczącego turystyki i podróżowania. Trudniejszy okazał się egzamin z języka niemieckiego. Trzeba było napisać list do koleżanki. A że dotyczył on wypadku, należało więc wykazać się znajomością słownictwa medycznego.

Komentarze maturzystów były bardzo zróżnicowane. Przeważały jednak negatywne wypowiedzi na temat jakości nagrania. Uczniowie narzekali, że bylo ono niewyraźne.

Część pisemną z języka angielskiego piszący ocenili jako łatwą. Portal natablicy.pl przytacza wypowiedź maturzystki piszącej egzamin z języka niemieckiego: "Niemiecki trudny. W dłuższej wypowiedzi pisemnej nie wiedziałam co pisać, masakra".

Arkusze maturalne i odpowiedzi z języków obcych:
Arkusze i odpowiedzi
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.