Facebook Google+ Twitter

Matura. W tym się nie udało, może w przyszłym…

Razem z tegorocznymi maturzystami egzamin zdawali również abiturienci z poprzednich lat. Niektórzy po raz pierwszy ale i tacy, którym w poprzednich latach nie udało się zdobyć satysfakcjonujących punktów lub chcieli poprawić wynik.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiPrzed komisją maturalną w Białymstoku stawił się młodszy brat, któremu chęć szczera nakazywała pisać matmę za wystraszonego brachola siedzącego w samochodzie przed szkołą.

Przewodniczący komisji poinformował o tym fakcie dyżurnego Komendy Miejskiej Policji i władze oświatowe.

Mundurowi podczas rozmowy z dyrekcją ustalili, że młody mężczyzna przyszedł na egzamin, okazał dowód osobisty jednego z uczniów i podpisał się za niego na liście obecności.

Gdy funkcjonariusze ustalali szczegóły zdarzenia do szkoły przyszedł właściwy maturzysta. Tłumaczył, że nie miał czasu opanować wiedzy potrzebnej do zdania matury, dlatego też poprosił o przysługę brata.

- Maturzyści trafili na komisariat, gdzie usłyszeli zarzuty - uzupełnia rzecznik KWP w Białymstoku podinsp. Andrzej Baranowski. -  / Fot. Archiwum KWP Białystok20-latek: posłużenia się cudzym dokumentem oraz fałszowania dokumentu, a jego starszy brat pomocnictwa w dokonaniu czynu zabronionego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chyba stres starszego chłopca zaćmił mu myślenie zdroworozsądkowe, że liczył na powodzenie tej zamiany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.