Facebook Google+ Twitter

Maturzysto! Już teraz zdobądź indeks

"Start po indeks" to konkurs dla maturzystów, w którym można zdobyć indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie już za miesiąc, czyli przed rozpoczęciem rekrutacji na studia.

 / Fot. GP/ licencja GNU 1.2/ http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Indeks_studencki.jpgKonkurs ten jest organizowany przez uczelnię w Dniach SGGW, które odbędą się w tym roku 20 i 21 maja i prowadzony jest z sześciu przedmiotów: chemii, biologii, matematyki, geografii, historii i fizyki. Wszyscy chętni 21 maja tego roku napiszą test z ww. przedmiotów. SGGW rozda tego dnia 18 indeksów. Indeksy otrzymają pierwsze 3 osoby z każdego przedmiotu, które osiągną najlepszy wynik. Test przeprowadzany jest w formie elektronicznej - czytamy na stronie uczelni

Do konkursu "Start po indeks" mogą przystąpić wyłącznie uczniowie z klas maturalnych. Pytania obejmują program rozszerzony w szkołach średnich z danego przedmiotu. A osób przystępujących w wyścigu po indeks będzie po 100 osób z danego przedmiotu. Każdy kto chce spróbować swoich sił musi się zarejestrować na stronie http://startpoindeks.sggw.pl/ do 10 maja 2011 roku do godz. 15.

Lista osób zakwalifikowanych tworzy się automatycznie i jest publikowana na stronie internetowej uczelni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.