Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8915 miejsce

Mauritius - w głębinach Oceanu Indyjskiego - cz. II [Zdjęcia]

Wyprawa do podwodnego świata. Głębiny Oceanu Indyjskiego widziane z okien łodzi podwodnej.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Do największych atrakcji, które oferuje Mauritius, są wycieczki łodzią podwodną. Na wstępie wycieczki zawsze organizowane jest krótkie szkolenie, a następnie zaczyna się rejs statkiem. fot. Barbara Figurniak
Do największych atrakcji, które oferuje Mauritius, są wycieczki łodzią podwodną. Na wstępie wycieczki zawsze organizowane jest krótkie szkolenie, a następnie zaczyna się rejs statkiem.
fot. Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Dzięki galeriom Pani Basi Figurniak, wędruję sobie po świecie i poznaję nowe miejsca. Wracam do zamieszczonych zdjęć. Proszę udostępniać dalej i dzielić się swoją pasją. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Panie Rafale. Ma Pan rację i wcale się nie przejmuję. Wstawiłam kolejną galerię nie po to, żeby się chwalić, ale po to, żeby niektórzy ludzie mogli udać się w taką podwodną podróż. Do chwalenia są blogi i inne miejsca:)
To, co napisał ten Pan, sugeruje, że wszyscy, którzy wstawiają galerie z podróży chwalą się tutaj gdzie to nie byli ? Bzdura wielka i pewnie po zastanowieniu zdał sobie z tego sprawę, a że mogła zrodzić się tu znowu kolejna kłótnia na miarę tej z piaskownicy:) to nie próbowałam się bronić.
Cóż - mimo tak krzywdzącej oceny mojej pracy nad wstawianiem galeriami będę się "przechwalać" dalej i dalej....Dostałam tutaj wcześniej "szczepionkę p/zniechęceniu" :):)
Obrywam jedynki i jestem szczęśliwa, że przynajmniej nie muszę czytać tych trollowych bzdur. Pozdrawiam Pana serdecznie i dziękuję za miłe słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ze swej strony bardzo dziękuję za piękną podróż:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, proszę nie zważać na malkontenctwo. Bo i po co, skoro jest bezpodstawne. Co komu przeszkadza galeria w pisaniu o problemach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Aneto, życzę, aby marzenia się spełniły. Kolej transsyberyjska ! Ruchoma bajka, w której żyjemy naprawdę i to w całkiem dobrych warunkach. Mosty,tunele, a za oknem świat cudny śmiga. Jeszcze dobre towarzystwo i szczęścia nie da się opisać słowem:) Powodzenia w realizacji i trzymam kciuki !
Dziękuję za wsparcie :) bo rzeczywiście "nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma" i zawsze można "przenieść się do sekcji gimnastycznej" bądź politycznej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mario, Adrianno, dziękuję za zainteresowanie tym ciekawym, pięknym światem i życiem jego mieszkańców. Na Mauritiusie jest wiele cudownych miejsc. Zapraszam do kolejnej i ostatniej galerii pokazującej piękno tej wyspy, a potem przeniesiemy się do tego wywołanego przez Mateusza :) tematu -do Nepalu:) Będą to krótkie galerie podzielone tematycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chorążewicz : myślę, że nie powinno się pouczać Autorów, o czym mają pisać. Zakres tematyczny na W24 jest szeroki... Tylko jaki jest konkretny efekt "wypowiedzi w bardzo istotnych sprawach kraju" na W24 ? Zerowy, a właściwie ujemny, bo Autor dodatkowo stracił czas na pisanie. Mogę się założyć, że żaden polityk, żaden koncern, nie zwrócił najmniejszej uwagi na Pańskie, lub moje teksty opisujące patologię w ich działaniu. Oczywiście, możemy pisać... sobie a muzom. Tylko po co ? Żeby uświadomić sobie swoją bezsilność ? Gdy patrzę na inne światy pokazane w galeriach, mogę przynajmniej zobaczyć, że świat jest piękny, pomimo, że różni "zapaskudzacze" starają się go zepsuć. I to jest moja wartość dodana wyniesiona z tych galerii. p.s. O ile znam Barbarę, to jest ostatnią osobą, która chciałaby się czymś chwalić. Bardzo niechętnie opowiada, jak pomaga innym. Tu akurat zupełnie Pan nie trafił. A poza tym wszystkiego dobrego Panie Andrzeju. Mam Pan prawo nie lubić tych obrazków, ale są jeszcze inni, którzy obejrzą je z ochotą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Beato, tak też myślałam:) To ma Pani piękne wspomnienia! Ja chętnie obejrzała bym te zdjęcia i chyba nie tylko ja. Może Pani wstawi galerię ze spaceru po dnie? Ja mam parę zdjęć, ale to za mało na galerię. Co do rybek - rzeczywiście nie szło się opędzić:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, rozkokociłam :)to teraz trzeba powiedzieć "B" i powiem:), tylko "A" nie ode mnie wyszło:) Poza tym, nie czuję żebym zrobiła coś wielkiego.W końcu nie zdobywałam 8-tysięczników:) Gorzej było mi podczas wspinaczki na Gross Glockner. Więcej strachu niż w Himalajach:)Pozdrawiam Pana !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, niezwykłe, niezwykłe... ! Z każdą galerią mój podziw wzrasta, a wraz z nim ciekawość, czy jest taki zakątek w świecie, do którego nie dotarłaś... A jaka ciekawość się rodzi wrażeń odbitych w duszy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.