Facebook Google+ Twitter

MaxFloLab: Kot & Adam L pierwszymi rekrutami w nowym roku!

Fanom MaxFlo Adam L dał się poznać m.in. jako współproducent bitu w konkursie „Łap bit, daj hit!”. Teraz w duecie z Kotem (MC) zasila szeregi MaxFloLabu. W minioną środę na MaxFloRecTV pojawił się pierwszy klip rekrutów, „To jest Polska”

Od lewej: Adam L i Kot / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec„To jest Polska” to numer z debiutanckiego albumu lubelskiego duetu. Krążek pt. W KOLEJCE PO TYTUŁ jest zbiorem różnorodnych utworów, co, jak tłumaczą sami artyści, wiąże się z poszukiwaniem muzycznego „ja” będącego wynikiem danych rozważań, nastrojów czy sytuacji. Materiał zarejestrowany został w ciągu ostatnich 3 lat w Łejkap Studio. Pełne efekty tej pracy są już dostępne na YouTube'owym kanale MaxFloRecTV. Od wczoraj codziennie trafia tam do odsłuchu jeden utwór z krążka.

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa mająca na celu przedstawianie i promocję tych mniej znanych, a wyróżniających się twórczością artystów. Projekt stworzyło i prowadzi wydawnictwo muzyczne MaxFloRec. Każdy zainteresowany może wysyłać swoje nagrania na demo@maxflo.pl. Ten, którego MP3 zwróci uwagę zostaje poddany ocenie słuchaczy. To właśnie odbiorcy wybierają, komu agencja ma wydać materiał „na legalu”. Pierwsze wyróżnienie otrzymał od nich K2. Jego solowy krążek trafi na półki sklepowe już wiosną tego roku!***
Kot & Adam L – duet MC i producent z Lublina, rocznik ’92. Z muzyką związani od pierwszej klasy szkoły muzycznej. Kot, na co dzień student aktorstwa w PWSFTviT w Łodzi, to wielokrotny laureat bitew freestylowych. Między innymi dwukrotnie zajął
3. miejsce na WBW – nieoficjalnych mistrzostwach Polski – i jest dwukrotnym mistrzem Lublina w tej kategorii. Adam L. wraz z Zeteną tworzy duet MPC Live act. Można go posłuchać na showcase’ach hip-hopowych na terenie całego kraju oraz w dostępnych w sieci oneshote'ach (zob. Kurnik Studio Oneshot). W 2013 r. wraz z Zeteną dostał się do finału Mistrzostw Polski Producentów „Beatbattle Poznań”. Więcej informacji o duecie Kot & Adam L znajdziecie na www.MaxFlo.pl/Lab.

Źródło: http://www.maxflo.pl/lab/kot-adam-l/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.