Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17901 miejsce

MaxFloLab: odsłuch nowego albumu Trika i Grafa

„Zza kurtyny 2” – tak zatytułowany album od kilku dni można pobrać ze strony MaxFlo.pl lub odsłuchać na MaxFloRecTV. Gościnnie pojawili się na nim: VNM, Lilu, Rastamaniek, Lj Karwel i Satyr. Sprawdź szczegóły!

Od lewej: Graf i Triku / Fot. Bartek Wasilewski– Po roku wracamy z kompletnie nowym materiałem. Nie jest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części albumu „Zza kurtyny”, a raczej ukłon w stronę początków naszej twórczości. Nowa płyta stanowi dla nas pomost między przeszłością a tym, co dopiero powstanie. Z tego właśnie powodu krążek musiał okazać się miksturą dźwięków – komentują swoje najnowsze dzieło Triku i Graf. – Wsłuchajcie się w klasyczne rapowe brzmienia, ale zwróćcie też uwagę na świeże, typowo wokalne utwory – zachęcają.

Pierwszy teledysk promujący krążek powstał do tytułowego utworu z płyty, „Zza kurtyny 2”.Na album składa się 15 premierowych utworów. Producentem 13 z nich jest Dar-O. Za muzykę do „Ile jeszcze” z gościnnym udziałem Lilu i Rastamańka odpowiada Maciek Barski i Capish. Za 15. numer na płycie zatytułowany „Bez aranży” – sam Capish. Można więc przyjąć, że płytę prawie w całości wyprodukował Dar-O.

Odsłuch „Zza kurtyny 2” możliwy jest na na kanale MaxFloRecTV (kliknij, aby przejść). 15 utworów w formacie MP3 pobrać można z MaxFlo.pl (kliknij, aby legalnie ściągnąć album). Więcej informacji dotyczących twórczości Trika i Grafa szukajcie na MaxFlo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.