Facebook Google+ Twitter

MaxFloRec: premiera klipu Pokahontaz, nowy klip Jareckiego & BRK

W miniony weekend na MaxFloRecTV trafił nowy klip Pokahontaz, „Życie jest piękne”. Artyści promują nim swoje ostatnie wydawnictwo, REVERSAL. To jednak nie koniec nowości MaxFloRec. Już jutro premiera wideo do "Trabaho" Jareckiego i BRK

Nowa projekcja od Pokahontaz już na MaxFloRecTV! / Fot. Kadr z klipu/projekt graf.: Aleksandra Młodecka„Życie jest piękne” to nowa, żywiołowa i bardzo optymistyczna propozycja od Rahima, Fokusa i DJ-a Bambusa. Producentem numeru jest Snobe Beatz. Teledysk utrzymany został w konwencji kinowej. Właściwie nawet nie ma mowy o klipie – Pokahontaz zaprasza na seans!Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa 2nd door on the left. Reżyserem klipu jest Grzegorz Górecki. „Życie jest piękne” to już w sumie 5. obrazek promujący REVERSAL i... na pewno nie ostatni! Kolejnej nowości od Pokahontaz możemy spodziewać się już na przełomie października i listopada tego roku!

Nowy klip duetu Jarecki & BRK, w którym gościnnie pojawia się Cheeba już w środę, 8.10., o godz. 19 na MaxFloRecTV! / Fot. Kadr z klipu/projekt graf.: Aleksandra MłodeckaA już w najbliższą środę, 8.10., o godz. 19 na MaxFloRecTV trafi nowy teledysk duetu Jarecki & BRK. Wideo towarzyszyć będzie numerowi pt. „Trabaho”, w którym gościnnie pojawia się Cheeba. Artysty nie zabraknie również w samym klipie. Wystąpi w nim w towarzystwie pięknych, wysportowanych i „pracujących” – zgodnie ze słowami, od których zaczyna się refren utworu – dziewczyn. Panowie tym singlem promować będą swój najnowszy krążek zatytułowany PUNKT WIDZENIA. Namiastkę tego, co czeka nas już w środę zobaczyć można na Facebooku MaxFloRec oraz Jareckiego i BRK (kliknij, aby zobaczyć).

Oba albumy – REVERSAL Pokahontaz oraz PUNKT WIDZENIA Jareckiego i BRK – zamówić można na sklep.maxflo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.