Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16529 miejsce

Mayday 2009 nadchodzi! Spodek odleci?

Najbardziej znana impreza techno na świecie po raz kolejny zagości w Polsce - w katowickim spodku, już 10 listopada.

Plakat MAYDAY 2009 / Fot. Mayday.plMayday to najlepsza impreza techno na świecie. Odbędzie się już 10 listopada br. w katowickim "Spodku". Będzie to dziesiąta, jubileuszowa edycja "10 years massive moments" - po prostu 10 lat momentów pełnych emocji i, jak zapewniają organizatorzy, spodek w tę noc ma pękać w szwach, ponieważ z roku na rok każda edycja wypełnia halę po brzegi fanami z całego kraju. Kto chciałby przegapić jubileusz takiej imprezy?

Pierwszy był Berlin - w roku 1991 odbyła się impreza "Best Of House And Techno". Po tym wydarzeniu niemieccy organizatorzy po raz pierwszy sprzedali licencję Mayday za granicę, wybrali Polskę twierdząc, że w naszym kraju techno jest najbardziej popularne i nie mylili się. Każda edycja to tłumy zadowolonych, młodych ludzi, którzy żyją pełnią życia.

"Mayday" w Polsce kojarzony jest z najlepszymi didżejami, najnowocześniejszą techniką i oczywiście niesamowitą energią. Oprócz tych wszystkich emocji nie zabraknie technogwiazd.
Goście z Berlina to Members of Mayday oraz Westbam - pomysłodawca tej imprezy i zarazem jeden
z najbardziej znanych didżejów i producentów techno na świecie. Z Frankfurtu przyjedzie Sven Vath, z Chicago Dj Rush, z Londynu duet The Advent vs Industrialyzer. Nie zabraknie też polskiego akcentu - Grzegorz Es, Poziom-X, Gogo, Chris Da Break i Jacek Sienkiewicz. To tylko niektórzy artyści, którzy rozkręcą spodek podczas lotu jakim jest "MAYDAY".

Impreza zaczyna się 10 listopada o godzinie 17 i potrwa do białego rana. Bilety kosztują 135 zł w przedsprzedaży i 157 zł w dniu imprezy.

Przypominam, że dzień 11 listopada jest wolny od pracy, ponieważ mamy święto - Dzień Niepodległości - więc uczestnikom życzę udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń ! :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.