Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2679 miejsce

„MayDay 2“ w Jastrzębiu – Zdroju [RECENZJA]

20 maja 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu – Zdroju, w gwiazdorskiej obsadzie został wystawiony spektakl „MayDay 2“.

W sobotni wieczór sala MOKu w Jastrzębiu - Zdroju wypełniona była gromkim śmiechem i pozytywną energią, a wszystko to za sprawą spektaklu „MayDay 2“, który cieszy się znakomitymi recenzjami napływającymi z każdego zakątka Polski.

To historia Johna, (Mariusz Krzemiński, przyp. red.) taksówkarza, który zaplanował sobie dostatnie życie u boku…dwu pięknych żon. Podwójne życie prowadzi dość długo. Wszystko zmienia się w momencie, w którym jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie na forum internetowym i chcą swoją przyjaźń kontynuować w realu. Ciekawość, zwroty akcji i dziwne zbiegi okoliczności powodują ochotę spotkania się dwójki młodych. W wyniku tych zdarzeń główny bohater traci równowagę w swoim, jak może się wydawać, na pozór poukładanym życiu. Wszystko podszyte jest maksymalną ilością humoru.

Żarty na pewno są jednym z elementów składających się na sukces przedstawienia, ale nie elementem jedynym. Warto w tym miejscu poświęcić kilka słów na obsadę. Na jednej scenie spotykają się zarówno debiutujący aktorzy młodego pokolenia (Katarzyna Polewany i Mateusz Łapka), jak i ci, znani z hitowych produkcji telewizyjnych, takich jak: „Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny.“ (Marek Włodarczyk), „Klan (Mariusz Krzemiński) oraz „Pierwsza miłość“ (Anna Gzyra i Michał Koterski).
Spektakl, który rozweseli nawet największego smutasa świata. 120 minut znakomitej zabawy, a w konsekwencji bolący od śmiechu brzuch! / Fot. Fot. Materiały prasowe
Wszyscy aktorzy świetnie radzą sobie na scenie. Razem tworzą spojną całość, dopracowaną wręcz z zegarmistrzowską precyzją.

„MayDay 2“ już z momentem wystawienia pierwszego przedstawienia zyskał metkę najzabawniejszej komedii świata. Ta „łatka“ przedstawieniu towarzyszy przez cały czas, a widzowie, którzy decydują się zobaczyć sztukę po raz pierwszy tylko się w tym utwierdzają. Są też tacy, którzy sztukę już widzieli, ale robi na nich tak ogromne wrażenie, że przy najbliższej okazji chętnie zobaczą ją jeszcze raz.

To 120 minut znakomitej zabawy i szczerego śmiechu. Ze śmiechu można też płakać, więc chuseczki mogą okazać się zbawiennym gadżetem :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.