Facebook Google+ Twitter

„Mazania się spełniają”

Dziecięce „mazania” mogą się spełnić, ale trzeba się spieszyć! Jeszcze tylko do 7 grudnia trwa konkurs dla dzieci „Mazania się spełniają”.

 / Fot. IKEAZadanie polega na narysowaniu wymarzonego pluszaka, a najciekawsze projekty IKEA zamieni w prawdziwe zabawki. Prace można zgłaszać przez stronę internetową lub wykonać na warsztatach rysunkowych w IKEA Kraków, które odbędą się 6 i 7 grudnia.


Konkurs jest częścią XII edycji kampanii „Pluszaki dla Edukacji”, która potrwa do 3 stycznia 2015 roku. W ramach akcji z każdej sprzedanej maskotki i książeczki IKEA Foundation przekazuje 1 euro na rzecz programów edukacyjnych realizowanych w najuboższych krajach przez UNICEF i Save The Children. Międzynarodowa kampania ma też swój wymiar lokalny. W Krakowie towarzyszy jej zbiórka pluszaków dla małych pacjentów Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Maskotki trafią do karetek, aby pomóc maluchom choć na chwilę zapomnieć o lęku i bólu. Po zakończeniu leczenia dzieci będą mogły zabrać swojego pluszowego przyjaciela do domu. Aby wesprzeć działania IKEA Foundation i jednocześnie pomóc najmłodszym pacjentom Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w trudnych chwilach, wystarczy kupić pluszaka i wrzucić go do specjalnego pojemnika, znajdującego się za kasami.

Zasady i rozstrzygnięcie konkursu
W konkursie może wziąć udział każde dziecko w wieku do 12 lat. Rysunki można przesyłać w formacie elektronicznym za pomocą aplikacji dostępnej na stronie akcji (www.IKEA.pl/pluszakidlaedukacji) lub przyjść z dzieckiem na warsztaty rysunkowe w IKEA Kraków, które odbywają się 6 i 7 grudnia w godz. 12:00 – 18:00. Konkurs realizowany jest równolegle we wszystkich sklepach IKEA na całym świecie. W Polsce, spośród wszystkich zgłoszonych prac, przedstawiciele IKEA oraz UNICEF wybiorą 20 najciekawszych rysunków. Każdy ze zwycięzców otrzyma pluszaka uszytego według własnego pomysłu. Ponadto nagrodzone prace wezmą udział w międzynarodowym finale konkursu, a ich mali autorzy powalczą o nagrodę główną, jaką jest włączenie pluszaka ich autorstwa do limitowanej edycji pluszowych zabawek IKEA. 10 najciekawszych rysunków zostanie „ożywionych”, by stać się bohaterami kolejnej edycji kampanii „Pluszaki dla Edukacji”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.