Facebook Google+ Twitter

Mazowieckie. Rozpoczęły się darmowe szkolenia dla przedsiębiorców

Już na początku października, w najbliższy weekend, odbędzie się bezpłatne dwudniowe szkolenie pt. "Pomoc publiczna". Przeznaczone jest dla zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego.

 / Fot. EFSSzkolenia organizowane są przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Fundacja kieruje szkolenia do osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, by zwiększyć własną konkurencyjność na rynku pracy. Wiedza i praktyka wyniesione ze szkoleń ułatwią ich uczestnikom dostosowanie się do zmian w pracy.

Kadra zarządzająca i pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw, organizacje pozarządowe, banki bądź firmy consultingowe, a także studenci i dziennikarze interesujący się tematyką dotacji unijnych to tylko część potencjalnych beneficjentów szkolenia z Pomocy publicznej. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest zatrudnienie jako pracownik na terenie województwa mazowieckiego.

Warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji w Warszawie. Nie powinno to być jednak problemem dla osób zatrudnionych poza stolicą, gdyż Fundacja zapewnia uczestnikom zwrot kosztów dojazdu oraz wyżywienie. Dzięki weekendowym terminom szkolenia nie kolidują z godzinami pracy. Nie będzie też dylematu, który temat warsztatów wybrać, gdyż każda osoba będzie mogła wziąć udział w kilku dostępnych szkoleniach.

Jak się zgłosić?


Więcej informacji dostępnych jest na stronie Projektu oraz pod adresem e-mail: pokl.811@fund.org.pl. Tam też należy pisać, jeśli chce się wziąć udział w szkoleniu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.