Facebook Google+ Twitter

Mazowsze, a może KS Raszyn?

Paweł Jaworski jest napastnikiem Mogielanki Mogielnica i zarazem jednym z najlepszych zawodników grających w tym zespole. W rozmowie z serwisem Wiadomości24.pl podkreślił, że otrzymał propozycje gry z dwóch innych klubów.

Wszystko wskazuje na to, że o Pawła Jaworskiego będą się biły trzy zespoły: Mazowsze Grójec, KS Raszyn i Mogielanka Mogielnica. W rundzie wiosennej sezonu 2009/2010 występował on w Mogielance, gdyż włodarze zespołów z Mogielnicy i Grójca nie doszli do porozumienia, jeśli chodzi o jego transfer. Na horyzoncie pojawił się kolejny zespół, który złożył mu propozycję gry. Jest to KS Raszyn, na co dzień występujący w lidze okręgowej.

Paweł Jaworski w sezonie 2009/2010 strzelił dla Mogielanki 15 goli, ale jak podkreślił w rozmowie z nami, mogło być ich na jego koncie znacznie więcej. Młody napastnik wybiega już zapewne myślami w przyszłość. To najlepszy moment do zmiany barw klubowych, bo jeśli do niej nie dojdzie, to Paweł będzie występował w przyszłym sezonie na boiskach A klasy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.