Facebook Google+ Twitter

„Mazowsze Bliskie Sercu” – konkurs fotograficzny

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza amatorów fotografii do zaprezentowania swojej twórczości w II edycji konkursu „Mazowsze Bliskie Sercu”. Konkurs trwa do 31 października. Nagrodą główną jest wysokiej klasy sprzęt fotograficzy.

Jak podkreśla rzecznik prasowy samorządu województwa - Marta Milewska, jest to konkurs dla tych, którzy lubią fotografować, mieszkają lub uczą się na Mazowszu, znają ludzi i miejsca, które warto pokazać innym – i co ważne, potrafią to zrobić za pośrednictwem fotografii. W tym roku fotografie można nadsyłać w trzech kategoriach: reportaż, architektura i krajobraz. Każdy uczestnik może nadesłać po 3 zdjęcia w formacie 13x18 w kategoriach krajobraz i architektura oraz maksymalnie jeden zestaw składający się z czterech zdjęć w kategorii reportaż.

Władze województwa mają na celu nakłonić zdolnych młodych ludzi do tego, aby nie chowali swoich prac do szuflady bądź folderów na dysku komputerowym. To szansa na to, by pokazać swoje prace szerszemu gremium. Zeszłoroczna edycja konkursu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Mazowsza. Do urzędu marszałkowskiego wpłynęło aż 215 prac. Jury nie miało łatwego wyboru. Ponieważ poziom nadesłanych zdjęć był bardzo wysoki, postanowiono wyróżnić aż 10 fotografów amatorów. Pierwsze miejsce zajęła praca "Światełko w tunelu".

Prace w formie odbitek oraz zapisu na płycie CD można przynosić bezpośrednio do Kancelarii Głównej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa lub wysłać pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa, z dopiskiem konkurs „Mazowsze bliskie sercu”. Więcej informacji znajduje się również na stronie: www.mazovia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Czekam na kolejne Twoje reportaże na tej stronce:*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak myślicie fotki z Tour de Pologne z Warszawy będą dobre w kategorii "reportaż"? :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby takich artykułów napisanych przez Ciebie było jak najwięcej w tym serwisie i nie tylko:) Pozdrówka:* Zawsze masz mój plusik;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus na dobry początek ;-) Nareszcie ktoś będzie mógł kontynuować informowanie o Płocku ;-P...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.