Facebook Google+ Twitter

„Mazowsze nadaje na jednej fali”. Konkurs, by lepiej się zrozumieć

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-15 14:16

Kolejny etap „Akademii Urzędnika Samorządowego” startuje już 15 marca. Konkurs „Mazowsze nadaje na jednej fali” daje szansę na rozwój swoich umiejętności interpersonalnych.

Jeśli jesteś mieszkańcem Mazowsza, masz ukończone 18 lat, a dodatkowo masz ambicje, by podnosić kwalifikacje – weź udział w konkursie!

Mazowsze tętni życiem - jest miejscem, gdzie stykają się ze sobą różne kultury, religie i środowiska. Konsekwencją dużego zróżnicowania społecznego jest multikomunikacja. Często z powodu tych różnic i szybkiego stylu życia, warszawiacy nie potrafią się porozumieć. Podobnie, choć w mniejszym natężeniu, jest w innych miastach Mazowsza.

Aby lepiej nam się żyło razem, obok siebie w jednym mieście – regionie, musimy się lepiej rozumieć. Aby lepiej się rozumieć musimy zidentyfikować źródła niezrozumienia - mowa ciała, sposoby komunikowania, interpretacja komunikatu. Musimy nauczyć się skutecznie porozumiewać.

Konkurs przeprowadzony w ramach programu „Akademia Urzędnika Samorządowego” ma zwrócić uwagę na ten aspekt naszego życia. Jest on skierowany do mieszkańców Mazowsza, dla których ważne jest pogłębianie kompetencji z zakresu komunikacji i autoprezentacji.

Konkurs startuje 15 marca na stronie www.wgd-pr.pl. Tam też chętni do wzięcia udziału znajdą pytanie konkursowe. Dla uczestników to okazja na wygranie jednego z zaproszeń na atrakcyjne szkolenia z tematyki (do wyboru): „Autoprezentacja” oraz „Abecadło mowy ciała”.

Anita Śliwka, tekst zamieszczony pierwotnie na portal.plocman.pl/files/background-wgd-pr-02.2012.doc

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.