Facebook Google+ Twitter

Mazowsze. Urzędy skarbowe czynne również w sobotę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2007-03-24 08:42

Nieco ponad miesiąc został do rozliczenia się z fiskusem za zeszły rok. Dzisiaj w związku z tym będą otwarte wszystkie urzędy skarbowe na Mazowszu. Na 14 kwietnia natomiast zaplanowano dzień otwarty w tego typu urzędach w całej Polsce.

Fot. AKPABogusława Dygaszewicz, zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego Warszawa-Mokotów powiedziała, że urzędnicy pomogą nam wypełnić PIT, a także udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczeń podatkowych.

Dodała, że podobnie jak w latach poprzednich powtarzamy te same błędy w zeznaniach. Oprócz mylenia NIP-ów - zamiast własnego podajemy pracodawcy, zdarza się też, że zapominamy się podpisać.

Bogusława Dygaszewicz przypomniała, że osoby, które muszą cos zapłacić fiskusowi zeznanie mogą złożyć już teraz, a należność uregulować do 30 kwietnia.

Mazowieckie urzędy skarbowe będą czynne od 9 do 13-stej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ale nieczynne dziś, tj. 2 stycznia, chiałem załatwić dziś pilną sprawę, ale nie mogłem. Nikt nie odbierał telefonu! Polska to przedziwny kraj, zapóźniony, biedny, ale odpoczywa najwięcej w Europie! Nawet Giełda Papieró Wartościowych była zamknięta. Może faktycznie wszyscy wierzymy, że "piątek to zły początek'?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.