Facebook Google+ Twitter

Mazurska Noc kabaretowa już w sobotę

Po raz dziewiąty widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Mazurską Noc Kabaretową "Dwójki, pary, duety". 14 lipca w mrągowskim amfiteatrze wystąpią znani i lubiani satyrycy.

Drugiego dnia, w niedzielę 15 lipca Wakacyjna Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego. W kabaretonie zobaczymy m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy. b, Grupę MoCarta, Kabaret Dno, Kabaret Młodych Panów. Obok Jacka Stachurskiego wystąpią duety: Stanisław Tym i Zofia Merle, Katarzyna Piasecka i Krzysztof Piasecki oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Głównym tematem będzie cyfra 2. Według twórców Mazurskiej Nocy Kabaretowej to 2 a nie 7 czy 13 jest cyfrą najważniejszą i magiczną. Każdy człowiek potrzebuje drugiej "połowy". Mamy dwoje oczu, dwie ręce, dwie nogi. W duecie lepiej się bawi niż pojedynczo. Autorzy kabaretonu przeprowadzą w trakcie imprezy dowód, że dwa jest lepsze niż jeden lub trzy, i że najlepsze kabarety są tylko w TVP 2.

Emisja: pierwsza część - 14. lipca, godz. 20.05, kolejne: godz. 21.00, 21.55, 23.30. Prowadzenie: Adam Grzanka i Adam Małczyk z Formacji Chatelet oraz Michał Pałubski.
Reżyseria: Beata Harasimowicz. Wykonawcy: Adam Małczyk i Adam Grzanka (prowadzący), Stachursky, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Stanisław Tym i Zofia Merle, Katarzyna Piasecka i Krzysztof Piasecki, Jacek Fedorowicz, kabaret Neo-Nówka, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Grupa MoCarta, kabaret Dno, Kabaret Młodych Panów.

W niedzielę w amfiteatrze Wakacyjna Filharmonia Dowcipu Waldemara Malickiego. Początek tego muzyczno-kabaretowego show o godzinie 19.30. Do wygrania bilety na imprezę - wystarczy zadzwonić pod nr 089-741-2111 (od 7.30 do 15.30) i odpowiedzieć na pytanie: Jakie (przynajmniej dwa) festiwale odbywają się w mrągowskim amfiteatrze?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.