Facebook Google+ Twitter

Mazurskie Manewry Techniczno Obronne za nami

9 czerwca 2012 r. na Lotnisku Wilamowo k/Kętrzyna rozpoczęły się Mazurskie Manewry Techniczno-Obronne. Była to już druga edycja tej imprezy. Ubiegłoroczna, pomimo brzydkiej pogody, przyciągnęła wielu uczestników i obserwatorów.

 / Fot. Lotnisko WilamowoW tym roku pogoda dopisała. Na kolejną już w tym roku imprezę organizowaną na Lotnisku Wilamowo, licznie przybyli mieszkańcy Kętrzyna i okolic. Podczas MMTO uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w turnieju strzeleckim z broni pneumatycznej oraz z łuku. Zawodnicy mieli również do pokonania sprawnościowy tor przeszkód i dystans około 2,5 km w biegu na orientacje. Dla najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach MMTO wręczono dyplomy i nagrody, natomiast wszyscy uczestnicy zabawy mogli bezpłatnie spróbować smacznego bigosu i grochówki z kuchni polowej. W tym dniu nie zabrakło również miłośników lotnictwa. Jedną z atrakcji był pokaz pilotażu z elementami akrobacji na paralotni. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie za rok.

Organizatorem imprezy jest Fundacja "Military Park" wspierana potencjałem Aeroklubu Krainy Jezior przy finansowym wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej jako zadanie publiczne.

Więcej na www.militarypark.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.