Facebook Google+ Twitter

Mazury Air Show 2015 - obszerna videorelacja

W dniach 1 - 2 sierpnia 2015 roku, odbyła się XVII edycja Mazury Air Show. Nad jeziorem Niegocin zagościło wiele samolotów, których piloci prezentowali różnorakie akrobacje a także możliwości swoich maszyn.

Mazury Air Show 2015 już za nami. Podczas XVII edycji imprezy, zabrakło kilku samolotów i zespołów z zeszłego roku, np: pary Mi-24 i Su-22; śmigłowca PZL Kania, pokazu grupy poszukiwawczo ratowniczej, czy też występów: Royal Jordanian Falcons,
zespołu akrobacyjnego „Orlik”, The Flying Bulls Aerobatic Team (zespół został rozwiązany). Mimo to, też było ciekawie i kameralnie. Jak co roku, nad jeziorem Niegocin przy Giżycku, swoje możliwości zaprezentowało wielu pilotów z Polski i zza granicy. Był to głównie przegląd lotnictwa aeroklubowego: skoki spadochronowe, motolotnie, paralotnie, wiele samolotów od awionetek, po konstrukcje "ultralekkie" i samoloty na pływakach. W dalszej części pokazów, występowały zespoły akrobacyjne - i soliści, na takich samolotach jak: Extra 300, Jak-52 i 50, samolotach w układzie kaczki itp. Zapraszam do video-relacji z dwóch dni pokazów, oraz tego, co działo się dzień przed na lotnisku.

Poniżej są odnośniki do kolejnych części relacji:MAS2015 - Przyloty

MAS 2015 - Skrót pokazów

MAS 2015 - pierwszy dzień pokazów

MAS 2015 - drugi dzień pokazów

MAS 2015 - zamknięcie imprezy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.