Facebook Google+ Twitter

Mazury Air Show 2015 - Pokazy dynamiczne - obszerna fotorelacja

1 i 2 sierpnia 2015 roku, odbyła się XVII edycja Mazury Air Show. Nad jeziorem Niegocin zagościło wiele samolotów, których piloci prezentowali różnorakie akrobacje a także możliwości swoich maszyn.

1 z 84 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Robert Butkiewicz i Paweł Łepkowski
Fot. Robert Butkiewicz i Paweł Łepkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za wyjaśnienia. Podobały mi się zdjecia nr 10 i 33, ale np. zdjecie nr 20 i 36 już nie. Widowisko powietrzne robi wrażenie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiadam. Filmiki są jeszcze do obróbki - oprócz otwarcia i zamknięcia, które są gotowe. Przybliżenie jest max do 420 mm - chociaż sporo zdjęć robił kolega i możliwe, że nie użył maksymalnej ogniskowej. Najlepszych 15 zdjęć nie wybiorę, bo wszystkie zdjęcia pochodzą z telefonu, albo z 5 letniego kompaktu - a te dają tak "piękny obrazek", że równie dobrze nie warto było w ogóle robić zdjęć, bo w porównaniu z lustrzankami i dobrym obiektywem są one bardzo słabe. A do tego 84 zdjęcia nie musi nikt docierać - tu się teraz "sprzedają" inne materiały, a ilość wyświetleń po zmianach na tym serwisie jest mała i relacja na w24 zrobiona jest "grzecznościowo". Teraz mam własną stronę www (i własny światek) gdzie też tłumów nie ma. Kto był lub będzie zainteresowany takimi pokazami to pojedzie na samo wydarzenie a nie będzie oglądał filmiki czy zdjęcia, które nie oddają komentarza, zmian melodii silników, atmosfery tam panującej i tysiąca innych rzeczy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

lepszy z takich pokazów jest jednak film wideo, też można zatrzymać na stopklatce. Przyznaję że galerię w całości zobaczę dopieri w wolnej chwili.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe ile osób, które otworzy ten materiał dotrze do 84 zdjęcia? Zdecydowanie lepszym wyjściem jest umieścić najlepszych 15 zdjęć. Zdecydowanie zabrakło przybliżenia. Mnóstwo nieba i mały punkt w postaci samolotu to zdecydowanie za mało na ładny kadr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.