Facebook Google+ Twitter

Mazury - Cud Natury, czyli lotniczy rajd na Litwę

Już w czasie tego weekendu lotnicy-rajdowicze wylecą na Litwę. Blisko 50 samolotów będzie można zobaczyć na litewskim niebie. A wszystko to, by promować transgraniczną turystykę lotniczą i akcję "Mazury Cud Natury"!

Na lotnisko Kętrzyn Wilamowo zleciały samoloty z całej Polski. Swój udział w weekendowej wyprawie po litewskich lotniskach zadeklarowało 27 statków powietrznych z Polski, 20 z Litwy oraz trzy samoloty z Czech. W sobotę o siódmej czasu polskiego, planowany jest wylot do Mariampola.

Rajdowicze odwiedzą wybrane regiony Litwy, spotkają się z przedstawicielami branż turystycznych oraz z samorządowcami, wezmą udział w przeprawie promem po rzece Niemen oraz odwiedzą fabrykę szampana.

Podczas Rajdu promowana będzie akcja "Mazury Cud Natury".

Przedsięwzięcie to ma na celu pokazać transgraniczną turystykę lotniczą jako nowy, przyszłościowy produkt turystyczny. Na rozwoju turystyki lotniczej skorzystać mogą szczególnie branże turystyczne. Wprowadzając do swojej oferty nowe usługi przygotowane z myślą o nowej grupie docelowej - lotnikach mogą stać się bardzo innowacyjni.

Nowo powstałe firmy specjalizujące się organizowaniem rajdów lotniczych oraz pomocą w zabezpieczeniu programu pobytu lotników i zorganizowanych lotniczych grup turystycznych mogą okazać się największym odkryciem branżowym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.