Facebook Google+ Twitter

Mazury cud natury, czyli Seven Festival po raz pierwszy

W poniedziałek bieżącego tygodnia się zakończyła pierwsza edycja węgorzewskiego Seven Festival Music & More. Oczywiście, była to pierwsza edycja tylko z nazwy. Uśmiechy i muzyka goszczą tu na początku lipca od lat.

Festiwalowa kolejka po RockZupki. / Fot. Ewa SadowskaNa wieść o zmianach, jakie zaszły w formule węgorzewskiego festiwalu, wielu fanów miało wątpliwości co do ich słuszności. Niepokój, jak się okazało, był całkowicie bezpodstawny. Po raz kolejny można było się przekonać, że klimat imprezy tworzą ludzie, ich nastawienie, radość, jaką potrafią się dzielić z innymi. A radości na węgorzewskim polu namiotowym i scenach było pod dostatkiem, jak jeszcze nigdy.

Cztery dni muzyki na dwóch scenach zaspokoiły gusta nawet najwybredniejszych uczestników festiwalu. Impreza zmieniła się także pod tym względem, postanowiono dać szansę młodym ambitnym zespołom takim jak chociażby Tides from Nebula czy Klimt. Gatunków, wokół których oscylowały węgorzewskie dźwięki to szeroko pojęty rock, chociaż i amatorzy mocniejszych uderzeń nie mogli czuć się rozczarowani. Duża scena obfitowała w muzykę takich zespoły jak chociażby Coma, Hey, Hunter, Lacrimosa czy Vader.

Jednak coś, dla czego warto przejechać pół czy nawet całą Polskę to przede wszystkim atmosfera panująca na polu namiotowym. Bez przesady można stwierdzić, że wszyscy uczestnicy festiwalu stają się na te cztery dni jedną wielką festiwalową rodziną, która potrafi dzielić się między sobą szczęściem i wzruszeniami a także... winem.

Żółte opaski na rękach festiwalowiczów przeświecały promieniami radości niczym słońce, które nie opuszczało Węgorzewa przez całe dni dni. Niezapomniane wrażenia dla tych, którzy pojawili się po raz pierwszy a zarazem pozytywne zaskoczenie dla pesymistów chcących spisać imprezę na straty. Zmiany, jak można się przekonać po węgorzewskim rockowisku, mogą także iść ku lepszemu. Oby tak zostało do końca świata.

A nawet dzień dłużej.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.