Facebook Google+ Twitter

Mazury i Białowieża wśród 7 cudów natury. Głosujmy!

Internauci! Głosujmy na kandydaturę jezior mazurskich i parku w Białowieży w internetowym plebiscycie na 7 cudów natury.

http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/ / Fot. screenAby poprzeć kandydaturę Mazur i Białowieżę, wystarczy wejść na stronę http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/. Po wpisaniu swojego adresu email, w polu numer dwa należy zakliknąć zakładkę "Category". Następnie wybrać "Forests, National Parks, Nature Reserves" i odnaleźć Park Białowieski ("Białowieza Forest").

Aby do listy dodać Mazury, należy wybrać zakładkę "Continent", następnie kliknąć "Europe" i odnaleźć jeziora mazurskie ("Masurian Lake District").

Potem wystarczy wybrać pozostałe 5 kandydatur i potwierdzić oddanie głosu w mailu zwrotnym, który zostanie do nas wysłany.

Mazury / Fot. PAPhttp://www.new7wonders.com/nature/en/index/ / Fot. screenDo 21 lipca spośród wszystkixch kandydatur wybranych zostanie 77 najpopularniejszych miejsc. Spośród nich, grupa ekspertów zebrana przez organizatora - Fundację New7Wonders. Eksperci wybiorą 21 spośród 77 miejsc wyłonionych w głosowaniu. Spośród nich internauci wybiorą 7 cudów natury. Lista zwycięskich miejsc zostanie ogłoszona w 2011 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Marek
  • Marek
  • 28.01.2011 11:51

Moim zdaniem, region Puszczy Białowieskiej jest prawdziwym cudem świata. W szczególności gospodarstwa agroturystyczne, które zachowały walory kulturowe i tradycje z dawnych czasów. Polecam spędzenie urlopu w tej części Polski, naprawdę można wypocząć. Dowodem tego jest gospodarstwo Twój Raj www.twojraj.com.pl do którego odwiedzenia zachęcam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 02.01.2011 16:01

Mazury i Białowieża to bardzo piekne miejsca ale cudow to tam żadnych nie widze.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Duzy plus za dokladna instrukcje jak glosowac , oby jak najwiecej osob z niej skorzystalo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.