Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28733 miejsce

Mazury jednym z 7 cudów natury? Ostatnie godziny głosowania

Już tylko do godz. 12.11 w piątek 11 listopada, można głosować na Nowe 7 Cudów Natury. W konkursie bierze udział 28 unikalnych miejsc na Ziemi. W tym gronie znalazły się nasze mazurskie jeziora!

 / Fot. Materiały prasowe/mazurycudnatury.orgNasze jeziora znalazły się w zacnym gronie, tak unikalnych i niepowtarzalnych miejsc na Ziemi, jak chociażby wodospad na rzecze Iguazu znajdujący się na granicy Brazylii i Argentyny, archipelag Malediwy czy Wielki Kanion Kolorado.

Ambasadorem naszej kandydatury jest Jacek Pałkiewicz - dziennikarz, podróżnik i reporter, który od 40 lat przemierza cały świat w poszukiwaniu dzikich i pięknych miejsc na Ziemi. Do głosowania na Mazury na stronie mazurycudnatury.org zachęcają m.in. Benedykt XVI, Marcin Gortat, Andrzej Wajda, Aleksander Kwaśniewski czy Robert Randolph, jeden z najbardziej energetycznych muzyków w historii bluesa.

Głosy oddawać można tylko do godz. 12.11 w piątek 11 listopada. Wszystkich zachęcamy do głosowania na polską krainę wielkich jezior.

Głosować można na trzy sposoby:

Sposób nr 1: Głosowanie przez internet

Wchodzimy na stronę internetową new7wonders. Podajemy tam swój adres e-mail, nazwę użytkownika, imię, nazwisko, datę urodzenia, płeć i kraj. Na podany przez nas adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić głosowanie.

Sposób nr 2: Głosowanie przez SMS

Wysyłamy SMS-a na numer 7155, wpisując w treści: MAZURY. Koszt SMS-a wynosi 1 zł netto (całkowity koszt to 1,23 zł).

Sposób nr 3: Głosowanie przez telefon

Tutaj mamy do wyboru dwa numery telefonu. 44 758 900 1290 - numer w Wielkiej Brytanii lub 1 649 339 8080 - numer w Stanach Zjednoczonych. Po wysłuchaniu informacji i specjalnym sygnale, należy wybrać tonowo kod kandydata. Kodem dla naszych jezior jest: 7719.Plebiscyt cieszy się dużą popularnością - strona mazurycudnatury.org ma ponad 30 tys. fanów na Facebooku, a jej serwery były w czwartek przeciążone. Czy Polska będzie miała swój cud natury?Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

głosowałam! a jak wyniki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.