Facebook Google+ Twitter

McBride chce znokautować Adamka tak, jak Tysona

Irlandczyk Kevin McBride (35-8-1, 29 KO) będzie najbliższym rywalem Tomasza Adamka (43-1, 28 KO). Jak twierdzi znokautuje Polaka tak, jak zrobił to z Tysonem. Będzie to ostatnia walka Polaka przed pojedynkiem z Władimirem Kliczko.

 / Fot. Mirosław Gładysz, Creative Commons Uznanie autorstwa3 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Tomasz_Adamek_01.jpg&filetimestamp=20090121211804 Irlandczyk twierdzi, że już nie może doczekać się kwietniowego pojedynku z Adamkiem. Jest pewny siebie. Zaznacza, że dla niego będzie to ostatnia szansa, aby pokazać światu, że jest pięściarzem z czołówki wagi ciężkiej. Po pokonaniu Polaka chce stanąć do walki naprzeciw jednego z braci Kliczko.

- Mam zamiar go znokautować. Złapię Adamka, a potem go znokautuję, aby pokazać światu, że jestem gotowy zrobić kolejny duży krok. Liczę, że jeden z braci Kliczko da mi szansę walki o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. To jest moje marzenie odkąd byłem dzieckiem - zapowiada Irlandczyk. Dodaje, że chcę być pierwszym pięściarzem urodzonym w Irlandii, który zdobędzie tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej.

McBride, któremu nie udało się pokonać Andrzeja Gołoty, chce walkę z Adamkiem rozstrzygnąć przez nokaut. Jak czytamy w serwisie Boxingnews.pl przyznaje, że Polak jest dobrym i szybkim pięściarzem, co sprawia, że pojedynek będzie naprawdę emocjonujący. McBride porównuje czekającą go walkę do starcia z legendą boksu - Mike Tysonem. Jego zdaniem przed tym pojedynkiem również nikt nie dawał mu większych szans, a jednak udało mu się pokonać "Bestię".

- Na pewno nie przestraszę się Adamka. Będę w wielkiej formie podczas tej walki. Adamek - możesz się ukrywać, ale na pewno nie uciekniesz przede mną w ringu - podsumował McBride.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.