Facebook Google+ Twitter

ME 2013. Polscy siatkarze pokonali Słowację 3:1 [zdjęcia]

Mecz Polaków z naszymi południowymi sąsiadami decydował o miejscu drużyny w tabeli grupy B. Polacy pokonali Słowację 3:1. Tym samym zajęli drugie miejsce w grupie i jutro zagrają baraż z Bułgarami o awans do ćwierćfinału.

1 z 35 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Odśpiewanie hymnu Polski przed meczem Polska vs Słowacja. Fot. Adam Sęczkowski
Odśpiewanie hymnu Polski przed meczem Polska vs Słowacja. Fot. Adam Sęczkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Marek Borecki.
Widzę, że TWA trzyma się dobrze. Warunki do robienia zdjęć fotograf miał dobre, świadczą o tym poszczególne kadry. Może pan obejrzeć zdjęcia z siatkówki na moim profilu.
Akredytacje na w24.są dla wybrańców (bez względu na umiejętności). Ja nie jestem wybrańcem redakcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zgodzę się z opinią poprzednika. Przepraszam, ale wkurza mnie krytyka niekonstruktywna. Po pierwsze: Pan Adam jest aktywnym dziennikarzem (ciężko nazwać aktywnością artykuły pisane w odstępie 3 miesięcy (23.06 i następny 15.09) co ma miejsce u pana. Po drugie: zdjęcia marne? A docenił pan to, że jako jedyny z link otrzymał akredytację na tak dużą imprezę? Przecież pan też mógł złożyć wniosek - może by pan zrobił "genialne" zdjęcia. Po trzecie: zdjęcia nieostre? fakt, jest kilka poruszonych. Po czwarte: zdjęcia ciemne? Proponuję rozjaśnić obraz na ekranie monitora bo u mnie jasność jest idealna. Po piąte; zgodzę się, że za mało zdjęć w ruchu, ale nie znamy warunków, w jakich przyszło fotografowi pracować. Dla mnie to materiał na 4.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia marne, ciemne, nieostre. Czy ten mecz grany był piłką? To zagadka. Piłkę widać tylko na kilku zdjęciach w sytuacjach statycznych, kiedy zawodnicy trzymają ją. Dla mnie to materiał na 1.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.