Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18144 miejsce

Measy U2A z nową wersją Androida

Firma Measy poinformowała o nowej wersji systemu Android dla dwurdzeniowych Mini PC U2A. Od teraz urządzenia będą pracować pod kontrolą Androida 4.2.2. Użytkownicy, którzy zakupili sprzęt wcześniej, mają możliwość pobrania aktualizacji.

Measy U2A / Fot. MeasyAndroid 4.2.2, w odniesieniu do wersji 4.2.1, posiada kilka usprawnień. Przede wszystkim wprowadzono poprawki błędów i wydajności. Pojawiła się nowa animacja galerii oraz nowy monit pobierania, który pokazuje procentowy stan oraz czas przewidywany do ukończenia zadania. Oprócz tego, użytkownicy otrzymają preinstalowane aplikacje Radia ZET i Filmwebu.

Osoby, które posiadają już Measy U2A, mogą samodzielnie dokonać aktualizacji. Wystarczy pobrać paczkę z aktualizacją, która znajduje się w sekcji Do pobrania, na stronie http://www.measypolska.pl. Proces instalacji jest bezproblemowy i trwa stosunkowo krótko.

Dla użytkowników, którzy nie dokonali aktualizacji do wersji 4.2.1, zmiany w oprogramowaniu obejmować będą również: możliwość logowania się wielu użytkowników, zmianę podstawowej przeglądarki internetowej na Google Chrome oraz dodanie prostego antywirusa.

Measy U2A to dongle do Smart TV, pracujący pod kontrolą dwurdzeniowego procesora RK3066, taktowanego zegarem 1,6GHz. Urządzenie oferuje łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n, posiada port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może również współpracować z kamerą USB.

Measy U2A jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 235 PLN brutto.

www.youtube.com/watch?v=0dRSQV2szmk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.